Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Sissejuhatus

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) loob teadmisi, mobiliseerib inimesi ja võtab meetmeid hariduse parandamiseks.

Mary Lou Fultoni õpetajate kolledži õppejõud loovad teadmisi, tuginedes paljudele akadeemilistele erialadele, et saada ülevaade olulistest küsimustest õppeprotsessi, õpetamise praktika ja hariduspoliitika mõjude kohta.

Mary Lou Fultoni õpetajate kolledž mobiliseerib inimesi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programmide kaudu, mitteastmeliste ametialaste arenguprogrammide ja sotsiaalselt varjatud mitmepoolse kogukonna kaasamise kaudu.

Mary Lou Fultoni õpetajate kolledž võtab meetmeid, viies inimesed ja ideed kokku, et suurendada üksikute koolitajate võimekust ja parandada haridussüsteemi tulemuslikkust.

Põhimõtteline innovatsioon on põhiväärtus, mis inspireerib kõiki Mary Lou Fultoni õpetajate kolledži tegevusi: meie akadeemilisi programme; meie strateegilised algatused; kuidas me õpetame ja õpime ning kuidas suhtleme üksteisega ja kogukondadega, keda teenime.

Mary Lou Fultoni õpetajate kolledžis soovime hariduse alaseid vestlusi ja tegutsemist tavapärasest kaugemale tõsta. Selles ajaveebis jagan mina ja teised MLFTCga seotud töötajad mõnda sellest, mida me teeme ja miks me seda teeme. Mõtiskleme selle üle, mida oleme õppinud ja mis meid jätkuvalt proovile paneb.

Asukohad

 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, Ameerika Ühendriigid

   • Mesa

    Mesa, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused