Keystone logo
Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Sissejuhatus

Atlandi SEAL on väike, valige inglise keel koolis ja sertifitseeritud õpetaja koolituskeskus.

Pakume standard ja paindlik General inglise Kursused, Samuti Äri ja spetsialist programmid meie aastaringselt täiskasvanud keskus. Me valmistada üliõpilasi ette keelelist ja akadeemilist nõudmisi University elu meie inglise eksam ja kultuuriliste kursuste (IELTS, Cambridge, TOEIC, TOEFL jne). Meil on ka põnev suvi programmid juuniorid (9-12 aastat) teismelised (13-17) ja väga noortele õppijatele (3 8years). Üliõpilastele, kes ei saa reisida Atlantic SEAL pakume On-line inglise programmid Meie emakeelena inglise keelt õpetajatele. Kui soovite, et saada rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele õpetaja diplom (CertTESOL) oleme ainus kool Iirimaal pakkuda seda maineka kvalifikatsiooni programmi.

South West Cork on kirjeldatud kui "kõige maagiline koht Iirimaal." Ta on uhke kooslus mäed, rabad, loodusliku mäed täis järved, sügavad jõeorud ja dramaatiline kaljud overlooking Atlandi ookeani.

Atlandi SEAL täiskasvanute kooli asub võluv traditsiooniline iiri hoone otse kesklinnas linna Schull kaunis SouthWest Cork. Meil on parim nii maailmad - rahulik asukoht, ideaalne õpikeskkond, ja nii Atlandi ja linna meie käeulatuses. Junior & Listening koolis (vt foto ülal) näeb välja Atlandi mis on sekundi kaugusel jalgsi.

Asukohad

  • Cork

    10 Main Street, Schull

    Küsimused