Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Sissejuhatus

Atlantic University College on mittetulunduslik kõrgharidusasutus, mis on spetsialiseerunud digitaalsete kunstide ja teaduste valdkonnale, asutatud 1983. aastal.

Kolonel Ramón Barquíni ja dr Teresa de Dios Unanue unistus. See alustas tegevust Guaynabos, kus puudus ülikooli asutus, 1984. aastal, 125 õpilasega ja see asub kesklinnas.

See on esimene kõrgharidusasutus, mis loodi selles omavalitsuses Atlantic College'i nime all ja hiljem arenes Atlandi ülikooliks

Kolledž 2011. aastal. Ta on saanud animeeritud lavastuste eest Emmy® ja Telly auhindu.

Kõrgharidusnõukogu andis 1983. aastal loa alustada tegevust assotsieerunud kraadide ja bakalaureusekraadidega, hiljem, 2001. aastal, lubati tal pakkuda kraadiõppe programme.

Haridusvõimaluste kasvades on Atlantic University College koos nendega kasvanud ja pakub oma õpilastele isikupärastatud afektiivset keskkonda, mis võimaldab neil ka tervikuna areneda. Ta on teadlik oma kohustusest pakkuda haridust, mis soodustab tipptaset igas oma õpetamisvaldkonnas digitaalse kunsti ja teaduste valdkonnas, kus ta on edukalt positsioneerunud ja mis tahes muul areneval turul meie riigis ja väljaspool seda. riik.

Akadeemilised pakkumised on kooskõlas institutsionaalse filosoofiaga, mis põhineb kõigile inimestele juurdepääsetavuse ja kogukonna vajadustega kohanemisvõime põhimõtetel ning kooskõlas kogukonna konkurentsivõimelise inimese jaoks vajalike humanistlike, teaduslike ja tehnoloogiliste teadmiste nõuetega. ülemaailmne, digitaalsete kunstide ja teaduste raames.

Institutsioonile laekunud vahendid on võimaldanud arendada 28 kõrgtehnoloogilist laboratooriumi, et osaleda selle akadeemilises pakkumises ja toetada õpetamis-õppimisprotsessi vastavalt institutsioonilisele missioonile.

Asukohad

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    Küsimused