Keystone logo
Antioch University MA tantsu- / liikumisteraapias: paari- ja pereteraapia
Antioch University

MA tantsu- / liikumisteraapias: paari- ja pereteraapia

0 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Tantsu- / liikumisterapeutidena usume, et kehalise kogemuse läbi elanud inimene on terapeutilises protsessis kesksel kohal ja tants on elujaatav. Suhteline kehaline tegevus on muutuste peamine toimeaine. DMT programm tutvustab nii mitteverbaalseid kui verbaalseid lähenemisviise, mida täiendab MFT koolitus. Õpilased määravad kindlaks meetodid, mis vastavad nende tantsu- / liikumisterapeutide professionaalsele identiteedile ja teenivad kõige paremini mitmekesist klientuuri.

Meie lõpetajad töötavad üksikisikute, paaride, perekondade ja rühmadega erinevates oludes, sealhulgas psühhiaatria-, VA-, meditsiini-, rehabilitatsiooni- ja lastehaiglates; kogukonna vaimse tervise asutused; koolid; laste, noorukite, vanurite ravikeskused; ja parandusasutused.

DMT programmis on võimusuhete ümberkujundamine pühendunud sotsiaalsele õiglusele, mitmekultuurilisele kaasatusele ja rõhumisvastasele praktikale.

Antioch University (AUNE) tantsu- ja liikumisteraapia magistriprogramm oli üks esimesi, kelle akrediteeris Ameerika tantsuteraapia assotsiatsioon (ADTA).

Õpilased integreerivad teooriat ja praktikat väikeses klassiruumis, mis on samaaegne paljude välitöö kogemustega:

1. aasta DMT praktika koos vanematega; b) vaimupuudega täiskasvanud; ja c) imikud ja nende hooldajad, õppides Kestenbergi liikumisprofiili juhtivalt eksperdilt, mis on liikumise arenguhindamise raamistik.

2. kursuse CFT praktika kodu lähedal (LR üliõpilastele) või Antioch University paari- ja pereteraapia instituudis Keenes (ülikoolilinnaku üliõpilastele)

Kolmanda aasta juhatuse poolt sertifitseeritud DMT (BC-DMT) juhendas 700-tunnist praktikat kõikjal USA-s või välismaal.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MA tantsuetendused ja erialased praktikad
    • Manchester, Suurbritannia
  • MA Tants: koreograafia ja erialased praktikad
    • Manchester, Suurbritannia
  • MA Tants: Loov tantsuharidus
    • Manchester, Suurbritannia