Keystone logo
AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

AUC The American University in Cairo

Sissejuhatus

1919. aastal asutatud Ameerika ülikool Kairos (AUC) on juhtiv ingliskeelne, Ameerika vabade kunstide, USA akrediteeritud kõrgkool ning araabia maailma intellektuaalse, sotsiaalse ja kultuurielu keskus. Ülikool on maailma kultuuride ristumiskoht ja elav foorum põhjendatud vaidluste, meeleoluka arutelu ja mõistmise jaoks erinevates keeltes, rajatistes ja inimkogemustes. Selle õpilaste, vanemate, õppejõudude, töötajate, usaldusisikute, vilistlaste ja teiste heldete sponsorite kogukond esindab enam kui 60 riiki.

Ülikool pakub 40 bakalaureuse-, 52 magistri- ja 2 doktorikraadi. programmid, mille juured on vabade kunstide hariduses, mis julgustab õpilasi kriitiliselt mõtlema ja leidma loovaid lahendusi piirkonna ja maailma ees seisvatele konfliktidele ja väljakutsetele. Samuti pakub see ülemaailmselt tunnustatud professionaalset kogukonnapõhist inglise keele haridust, et rahuldada dünaamilise Egiptuse ja laiema piirkondliku majanduse vajadusi.

Ülikooli haridusvarade hulka kuulub Egiptuse suurim ingliskeelne akadeemiline raamatukogu, kolm kaasaegset teatrit ja 15 valdkondadeülest uurimiskeskust. Ülikooli kaasaegne 260 aakri suurune Uus-Kairo ülikoolilinnak kujutab endast visioonilist investeeringut Kairo, Egiptuse ja piirkonna tulevikku. Ülikoolilinnak on tipptasemel rajatis täiustatud teadustööks, uuenduslikuks õpetamiseks, elukestvaks õppeks ja kodanike kaasamiseks.

Ameerika Ühendriikides ja Egiptuses volitatud ja akrediteeritud Ameerika ülikool Kairos on sõltumatu mittetulunduslik võrdsete võimaluste asutus.

Miks õppida AUC -s?

Akadeemikud

AUC pakub 2000+ kursust 40 erialal ja 55 alaealist Ameerika vabade kunstide süsteemis erinevates valdkondades, mida õpetavad õppejõud üle kogu maailma. Ükskõik, kas soovite õppida STEM-i piirkonna kümne parima ülikooli hulgas, õppida ettevõtlust ühes 1% kolmekroonisest akrediteeritud ärikoolist üle maailma või õppida araabia keelt asutuses, kus on üle 60-aastane araabia keele õpetamise kogemus diplomaadid, teadlased ja ajakirjanikud, AUC -l on midagi kõigile!

Lisateavet AUC akadeemiliste programmide kohta leiate siit .

Karjäärikeskus

AUC praktikad, tööõppeprogrammid ja töövarjutusvõimalused võimaldavad teil kraadi omandamisel oma CV-d parandada. AUC karjäärikeskus pakub mitmesuguseid teenuseid, mis aitavad õpilastel ja vilistlastel tuvastada oma karjäärieesmärgid ja -teed, samuti omandada töökogemust AUC-s õppides, pakkudes tõelist praktilist karjäärikogemust, mis hõlmab üle 25-aastase erialase kogemuse. See asutati 1991. aastal ja see on esimene ülikoolide karjäärikeskus Lähis -Idas.

Lisateavet AUC karjäärikeskuse kohta leiate siit .

Õppimine väljaspool klassiruumi

Muutke Kairo oma klassiruumiks praktiliste kogemustega, astudes reaalsesse maailma ja uurides ajaloolise Kairo elavaid tänavaid ning ainulaadseid kohti kogu Egiptuses. Rakendage teooriat praktikas, töötades koos õppejõudude ja teadlastega Egiptusele ja Lähis -Idale ainuomastes küsimustes, ning lahendage tõelised kogukonnaprobleemid, tehes koostööd kohalike mittetulundusühingute, sotsiaalsete ettevõtete ja valitsusasutustega.

Avasta Egiptus

Avastage Egiptuse imesid mitmekülgse tegevusega, mis viib teid ajaloolise Kairo ainulaadsetelt tänavatelt iidsete vaarao templite juurde Luxoris ja sügavale Punase mere äärde.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Cairo

  AUC New Cairo, AUC Avenue, P.O. Box 74, 11835, Cairo

  • Cairo

   AUC Tahrir Square, 113 Kasr El Aini St., P.O. Box 2511, 11511, Cairo

   • New York

    New York Office, 420 Fifth Avenue, Third Floor, NY 10018-2729, New York

    Küsimused