Keystone logo
University of Auckland Business School

University of Auckland Business School

University of Auckland Business School

Sissejuhatus

Aucklandi ülikool

Aucklandi Ülikool on 40 000 üliõpilasega laiaulatuslik ülikool, mis pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme paljudes erialades.

Aucklandi ülikool asub Uus-Meremaa suurimas linnas ja äripealinnas. See on turvaline, multikultuurne ja elujõuline 1,5 miljoni elanikuga linn, mis pakub suurepärast elukvaliteeti. Auckland oli Merceri 2017. aasta elukvaliteedi uuringus paremuselt kolmandaks linnaks.

Ärikool

University of Auckland Business School on Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna üks juhtivamaid teadusuuringutega juhitud ärikoole, mis on tuntud tipptaseme ja innovatsiooni poolest teadusuuringutes, õppimises ja partnerluses ettevõttega. Akadeemiline personal on pühendunud kvaliteetse õpetamise ja uurimistöö pakkumisele teemadel, mis on tulevikku suunatud ja asjakohased.

Muud eelised õpilastele:

  • Äriklassid toimuvad Owen G Glenni hoones, mis on nüüdisaegne rajatis, mis sisaldab loengusaale, juhtumiruume, arvutilaboreid ja õpperuume.
  • Pakume palju põnevaid ja väljakutseid pakkuvaid võimalusi isiklikuks arenguks, kasutades laia valikut kaasõppekavasid, sealhulgas ärijuhtumite konkursse.
  • Ärikool asub kesklinnast jalutuskäigu kaugusel.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Auckland

    The University of Auckland Business School Owen G Glenn Building 12 Grafton Road, , Auckland

Küsimused