Keystone logo
© TESS
Audencia Business School

Audencia Business School

Audencia Business School

Sissejuhatus

1900. aastal asutatud Audencia Business School on üks parimaid juhtimiskoole Euroopas.

EQUIS, AACSB ja AMBA rahvusvahelised akrediteeringud, mis on lisatud AERESi (Prantsuse teadusuuringute ja kõrgharidust hindava agentuuri) positiivsele hinnangule, rõhutavad pühendumust õpetamise tipptasemele.

The Financial Times ja The Economist reastavad selle saateid regulaarselt maailma parimate hulka. Kooli visioon õpetamisest lähtub kolmest võtmepõhimõttest, mis annavad meie tegevusele mõtet: globaalne vastutus, ettevõtlikkus ja kultuuriteadlikkus, mille sümboolseimad näited on kahepädevuse lähenemine ja rahvusvaheline avatuse vaim.

2004. aastal sai Audencia Nantes esimeseks Prantsusmaa juhtimiskooliks, mis järgis ÜRO globaalset kokkulepet. Seejärel osales kool ÜRO oma PRME (Principles of Responsible Management Education) määratlemises. Audencia Nantes on sõlminud ka strateegilise partnerluse WWF-Prantsusmaaga. Suuresti tänu oma inkubaatori tegevusele, kus igal aastal toimub äsja käivitatud ettevõtlusprojekte, on kool aktiivne ettevõtete loomise alal. Oma topeltpädevuse loogikaga jätkab kool Ecole Centrale de Nantes'iga sõlmitud esialgse kokkuleppega inseneride-juhtide koolitamise kohta alustatud tegevuste tugevdamist. Täna pakub Audencia Nantes erinevaid õppesuundi, mis ühendavad juhtimise ja muud erialad (arhitektuur, kaunid kunstid, õigusteadus ja politoloogia).

Ülikooli omadused

Campus elustiil

Üks ilusamaid ülikoolilinnakud Prantsusmaal

Ülikool loodi õppekvaliteedi mõttes.

1140 m2 suurune multimeediaraamatukogu, avatud 76 tundi nädalas, 15 000 raamatut ja andmebaasi, 500 prantsus- ja ingliskeelset ajakirja ning WiFi-ühendus.

Finantskaubandusruum, millel on juurdepääs mitmesugustele teenustele, mis on tavaliselt reserveeritud finantsspetsialistidele.

Klubid ja ühingud: Audencia üliõpilaselu on eriti rikkalik. Vabal ajal saavad õpilased osaleda mitmesugustes tegevustes, keskendudes ettevõtlusele, rahandusele, spordile, muusikale, kultuurile, humanitaarabi või rahvusvahelistele küsimustele. Ülikoolilinnakus on umbes 30 tudengiklubi.

Külaliste toad ülikoolilinnakus.

Majutus: üliõpilaste sisevõrgu spetsiaalne andmebaas pakub teavet üliõpilaste elukohtade, stuudiokorterite või korterite või peredega privaatsete majutusruumide saadaolevate tubade kohta. Iga Audenciasse saabuv rahvusvaheline tudeng saab tugineda spetsiaalsele rahvusvahelisele sidemeeskonnale, mis tagab igale üliõpilasele majutuse leidmise.

Campus Net, virtuaalne platvorm, mis võimaldab õpilastel pääseda juurde oma kursuste ajakavale, e-kirjadele, tööfailidele ja kursuse üksikasjadele.

Saint-Nazaire ülikooli rajatised, mis on pühendatud ostmise ja tarneahela juhtimise õpetamisele ja uurimisele.

  Edetabelid

  Audencia Nantes on tunnustatud erinevates rahvusvahelistes edetabelites:

  The Financial Times september 2015

  Audencia on oma juhtimistehnoloogia programmi MSc poolest maailmas 28. kohal ja karjääri edetabeli kategoorias maailmas 6. kohal.

  See programm illustreerib loogikat Audencia Nantes , Ecole Centrale de Nantes ja Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes alliansi taga.

  November 2014 - parimad ärikoolid Euroopas

  Audencia on Euroopa 80 parimaks ärikooliks.

  Economist

  2014 - üle 100 maailma magistriprogrammi

  Audencia MBA on reastatud 88. kohal maailmas

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Nantes

   Audencia Nantes School of Management 8 route de la Jonelière - B.P. 44312

  • Paris

   Rue Falguière,95, 75015, Paris

   Küsimused