Keystone logo
Athens University of Economics & Business

Athens University of Economics & Business

Athens University of Economics & Business

Sissejuhatus

Ateena ülikooli majandusteaduskonna (AUEB) asutati aastal 1920 ja on täna peetakse üheks kõige konkurentsivõimelisemaks ülikoolid, Euroopa tasandil, valdkonnas Economics, ärijuhtimine, informaatika, statistika, turundus, raamatupidamine ja rahandus. Ligi sada aastat pärast selle loomist, AUEB jätkuvalt edastada teadmisi teadusvaldkondadest see soodustab, et edendada tõhusat ja uuenduslikku juhtimise tavasid ja aidata kaasa Kreeka ja rahvusvaheline üldsus, eesmärgiga saavutada tasakaal kvaliteedi ja sotsiaalmaksu. Igal aastal rohkem kui tuhande õpilase lõpetada ülikool.

AUEB on kokku rohkem kui 26.000 lõpetajate, kes edasiviivaks jõuks mitte ainult Kreeka, vaid ka rahvusvahelise majanduse ja juhtimise. Lisaks AUEB seas kõrgeim eelistusi potentsiaalsed õpilased igal aastal erialade see on suunatud. Eesmärk AUEB ei ole ainult pakkuda oma õpilastele teoreetilisi teadmisi koos kaasaegsete analüütiliste vahendite, vaid ka anda neile võimaluse arendada oma isiklikke oskusi, nagu kriitiline mõtlemine ja omaalgatust. Ühendades traditsioonid innovatsiooni ja teadusuuringute taotluse, keskenduvad kvaliteedile ja extroversion ja on tundlik ühiskonna vajadustele, AUEB naudib silmapaistva maine tulenevad kõrge õpetamise see pakub ja Kaasaegse akadeemilisi programme, mis hõlmavad viimaste rahvusvaheliste arenguid, mis põhineb nõuetele tänapäeva tööturul.

"... Eesmärgiks on meie ülikooli on olla kesklinnas hariduse ja teaduse tipptaset, demokraatia, meritokraatiast extroversion, läbipaistvuse ja sotsiaalse vastutuse ja allikas intellektuaalse rikkuse meie riigis, eriti nendel rasketel aegadel, et Kreeka läheb läbi. Me tahame, et meie õpilastel omandada parim teadusliku väljaõppe võimalik, mis võimaldab neil saada edukas spetsialistid Euroopas ja kogu maailmas. Samal ajal, vaatamata oma piiratud finantsiline suutlikkus, AUEB pakub oma õpilastele mitmeid kultuuri-, sportlikud ja muud tegevused ja teenused, mis aitavad kaasa nii palju kui võimalik oma Muodokas isiklikku arengut. Püüame arendada käimas suhted meie õpilastele. Säilitades ja edasi arendada pikaajalist ja tihedas koostöös Kreeka ärimaailmas, AUEB hõlbustab ja toetab oma teenuste kaudu, karjääri paigutused oma lõpetajatele. Mis tugev vastutustunne, AUEB aitab otsustavalt kaasa loomisel kõige olulisem ressurss, mida saab riik on: oma inimkapitali ... "

Professor Konstantine Gatsios rektor

Väljavõte rektori tervitus

Asukohad

  • Athens

    Athens University of Economics and Business 76, Patission Str. , 10434, Athens

    Küsimused