Keystone logo
Augustine Institute

Augustine Institute

Augustine Institute

Sissejuhatus

Dr Tim Grey ja dr Jonathan Reyes asutati 2005. aastal Denveris peapiiskop Chaputi juhtimisel dr Tim Gray ja dr Jonathan Reyes'i poolt. Augustine Institute on 14 aastat teeninud uues evangeliseerimises viljakate vajadusi.

Me loeme oma lõpetanute hulka mõned viimase aastakümne suured meistrid kirikus. Täna on Augustine Institute lisaks kraadiõppekoolile laienenud, et töötada välja parim sisu, et jõuda katoliiklasteni nende usuteekonna kõigil etappidel - alates raamatute väljaandmisest kuni koguduseprogrammide väljatöötamiseni, strateegiliste partnerluste loomiseni kirikus ja tehnoloogiliste platvormidena nagu FORMED.

2015. aastal ühinesime tuletorni katoliikliku meediaga, aidates edendada evangeliseerimispüüdlusi sügava sisuraamatukoguga, kogu riigi koguduste evangelistidega ja suurepärase partnerlusega selliste organisatsioonidega nagu Ignatius Press. Sellest suhtest arendasime välja FORMED platvormi, mis integreerib üle 60 katoliku apostolaadi, jõuab 900 000 ilmaliku katoliiklaseni ja on enam kui 5000 kihelkonnas.

Meie pühendunud töötajad, kelle eestvedajaks on meie juhtiv meeskond, koondavad aastatepikkuse kogemuse, et jätkata uue evangelisatsiooni edendamist õigeusu õpetamise ja uuenduslike lähenemisviiside kaudu.

Asukohad

  • Greenwood Village

    South Syracuse Way,6160, 80111, Greenwood Village

    Küsimused