Keystone logo
AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

Sissejuhatus

137230_16x4,5UniImage1-WithText.jpg

Miks AUM?

American University of Malta (AUM) on Ameerika stiilis ülikool, mis on pühendunud rahvusvahelise kogukonna kõrgeimal tasemel kõrgharidusele ja teadustööle. Õppeprogrammid, teadusuuringud ja kogukonnale suunatud teenused muudavad elusid ja teenivad ühiskonda, harides eetiliselt teadlikke kodanikke, luues teadmisi ja pannes teadmised tööle globaalses keskkonnas.

AUM koolitab mitmekesist üliõpilaskonda, et saada eetiliselt vastutustundlikeks maailmakodanikeks, kriitilisteks mõtlejateks ja tulevasteks liidriteks akadeemiliselt keerulises õpikeskkonnas. Ta püüab pidevalt uuendusi teha ja tõsta kvaliteeti õpetamise, teadusuuringute, avalike teenuste ja majandusarengu vallas.

See, kuidas AUM kraadiõppeprogramme pakub, moodustab selle identiteedi vundamendi olulise ehitusploki. Iga programm juhendab õpilasi oma teadmisi algusest peale üles ehitama ning teadmisi sidusal ja veenval viisil struktureerima. See viib õpilased kogu tee põhiprintsiipidest kuni praktilise praktikani nende valdkonnaga seotud uusimate tööstustehnoloogiatega.

Miks õppida Maltal?

Vahemere keskel, Euroopa ja Põhja-Aafrika vahel asuv Malta on Euroopa Liidu väikseim liikmesriik. Oma 7000-aastase ajaloo ja 300 päikesepaistelise päeva poolest kuulus Malta on tõusnud euroala üheks tähelepanuväärseimaks edulooks. Ettevõtlust toetava suhtumise, moodsa infrastruktuuri ja tagasihoidlike ärikulude poolest tunnustatud sellest on saanud kasvule suunatud ettevõtjate ja rahvusvaheliste ettevõtete sihtriik.

137231_16x4,5StudentsImage3.jpg

Akrediteerimine

Ameerika Malta Ülikool (AUM) ühendab akadeemiliste standardite ja akrediteerimise osas mõlema maailma parimad küljed. Kõik programmid on välja töötanud professionaalne õppejõudude juhatus, et need vastaksid Ameerika kolmanda taseme haridusstandarditele. Pärast Malta riikliku täiend- ja kõrghariduse komisjoni (NCFHE) kontrollimist on iga kraad akrediteeritud. See omakorda tähendab, et kõik AUM-is pakutavad kraadid on ka täielikult tunnustatud kogu Euroopas ja mujal. See, kuidas me oma kraadiõppe programme esitame, moodustab meie identiteedi olulise aluse AUM-is. Ameerika stiilis haridus koos euroopaliku keskkonna ja mitmekultuurilise üliõpilaskonnaga pakub teie õppimiseks ideaalset keskkonda ja lisandväärtust.

Meie programmid

Bakalaureuseõppe programmid

Ükskõik, kas soovite asutada uuenduslikku ja rahaliselt edukat idufirmat, kavandada järgmise põlvkonna videomänge või kavandada futuristliku linna kujundust, olete jõudnud õigesse kohta.

Pakume 10 bakalaureuseõppe programmi:

 • BS ärijuhtimises
 • BS äri ja rahanduse alal
 • BS raamatupidamises
 • BS mänguarenduses
 • BS elektroonika- ja sidetehnika alal
 • BS tööstusinseneri erialal
 • BS masinaehituses
 • BS ehitusinseneri erialal
 • BA graafilise disaini ja animatsiooni alal
 • BA hiina keele ja kultuuri alal

Kraadiõppe programmid

Valige meie kolme äri- ja insenerivaldkonna kraadiõppe programmi hulgast. Õppekavas käsitletakse paljusid kaasaegseid ja kiireloomulisi probleeme, kusjuures teooria ja praktika väärivad võrdset tähelepanu. Programm vastab kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele, mida juhivad juhtivate ülikoolide kogenud õppejõud üle maailma.

Pakume kolme kraadiõppe programmi:

 • Ärijuhtimise magister
 • MS insenerijuhtimises
 • MS küberturvalisuses

Inglise keel akadeemilistel eesmärkidel programm

Ameerika Malta ülikooli EAP programm on loodud selleks, et aidata üliõpilasi, kes vastavad kõigile sisseastumisnõuetele, välja arvatud keeleoskus, ja peavad kraadiõppega alustamiseks parandama oma inglise keele oskust. See programm aitab õpilastel parandada oma oskusi kuulamise, rääkimise, lugemise ja kirjutamise vallas, et aidata neil pärast kraadi omandamist edu saavutada.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stipendiumid

Malta ja ELi stipendium

AUM pakub täisstipendiume bakalaureuseõppe taotlejatele, kes on Malta või ELi kodanikud, kes on viimase 5 aasta jooksul Maltal elanud. Taotlejad peavad täitma oma sisseastumisavalduse, et neid arvesse võtta.

Tudengielu AUM-is

Ärge minge lihtsalt ülikooli – võtke sellest maksimum. AUM-is julgustame oma õpilasi osalema paljudes ülikoolide toetatavates tegevustes. Alates rannaretkedest kuni kogu saart hõlmavate kultuuriekspeditsioonideni oleme pühendunud sellele, et meie õpilastel oleks palju võimalusi lõbutsemiseks. Meie eesmärk on mitte ainult omada positiivset klassiruumi, vaid ka palju võimalusi pikaajaliste sõprussuhete loomiseks.

Meie ülikoolilinnak

AUM asub Bormlas, tuntud ka kui Cospicua, ühes Malta ikoonilises kolmes linnas. Piirkond on rikas kultuuri, mitmekesise ajaloo ning kauni rannaäärsete restoranide ja kohvikutega. Meie ülikoolilinnak, mille algselt kujundas William Scamp, kasutati Teise maailmasõja ajal Briti mereväebaasina. Sel perioodil tugevalt pommitatud hoone jäi paljudeks aastateks varemetesse. Restaureerimisprotsess hõlmas jõupingutusi, et hoida hoones esemete ajaloolist säilimist.

137233_16x4,5StudentsImage1.jpg

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Cospicua

  Cospicua, Malta

Küsimused