Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Sissejuhatus

Ameerika Ühendriikide Rooma Ülikool (AUR) on üks vanimaid kraadiandvaid Ameerika ülikoole Itaalias. Õpilased saavad akrediteeritud Ameerika Ühendriikide bakalaureusekraadi pärast akadeemilise programmi lõpuleviimist (tavaliselt neli aastat kestusega). USA bakalaureusekraad on üldiselt tunnustatud kõrghariduse edukuse standardina.


AUR kasutab Rooma klassiruumis ja Itaalias ja Euroopas hindamatutena. Ameerika ülikool Rooma valmistab ette õpilasi elama ja töötama erinevate kultuuride kaudu oma praktiliste interdistsiplinaarsete akadeemiliste pealinnade kaudu, õppimisvõimalusi reisimise ja praktikakohtade ning mitmekultuurilise teaduskonna ja personali kaudu. Õpilased valivad kaheksa bakalaureusekraadi:

Juhend on inglise keeles . Õpilased, kellel inglise keele oskused vajavad arengut, võivad taotleda intensiivset akadeemilist inglise keele kursust , et saada kasu täieliku akadeemilise õppekava American University of Rome . Selle programmi kaudu õpivad õpilased inglise keelt kõnelema, kuulama, lugema ja kirjutama, osaledes valitud krediidipõhistes üldhariduskoolides AURis.

Sissepääs on konkurentsivõimeline. AUR meelitab üliõpilasi enam kui 40 riigist ja pakub oma õpilastele välismaal õppimiseks näiteks: Hiina, Ecuador, Inglismaa, Kreeka, Hispaania ja parimad ülikoolid Ameerika Ühendriikides. Taotlused võetakse vastu jooksvalt ja õpilased valitakse sõltumata vanusest, rassist, soost, usutunnistusest, rahvusest või etnilisest päritolust või puudega.

Kõrgemat staatust võib anda akadeemiliste krediitide eest, mis teenitakse väljaspool Ameerika Ühendriikide ülikoolisüsteeme asuvates asutustes. Kandidaadid, kellel on sellised volitused nagu Itaalia Maturità, rahvusvaheline küpsustunnistus, Briti GCSE tasemed ja muud samaväärsed programmid, hinnatakse hindamise alusel edasijõudnutele.

Enamikul juhtudel võib esimese kolledži aasta (mis vastab 30 semester ainepunktile). Kui AUR ülestunnistusi kontoris kindlaks, et üliõpilane on muidu täiesti akadeemiliselt kvalifitseeritud kuid et inglise keele oskus võib takistada aasta alguses edukas akadeemiline kogemus, isiklik akadeemiline semester või aasta AUR võib olla vajalik.

Ameerika Ühendriikide Rooma Ülikool on pühendunud tudengite finantsvajaduste rahuldamisele, pakkudes kvalifitseeritud tudengitele erinevaid akadeemilisi stipendiume ja üliõpilasvahetust.

Pärast kraadi lõpetamist on enamik AURi lõpetanuid kas jätkamas oma haridust või otsustavad töökoha viivitamatult siseneda. 86% töötajatest, kes valivad töökoha pärast lõpetamist, töötab vähem kui aasta pärast (alates 2010. aasta septembrist andmed on ametlikult ja avalikult teatatud sõltumatute kolleegiumide ja koolide akrediteerimisnõukogule (ACICS).

AUR on akrediteeritud ja / või tunnustatud: Kesk-Ameerika kõrghariduse komisjon (USA), Ameerika Ühendriikide Haridusministeerium, Delaware'i osariigi haridusosakond, Rooma tribunal ja Itaalia haridusministeerium.

Asukohad

  • Rome

    The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

    Küsimused