Keystone logo
American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

Sissejuhatus

Missioon

American University of Ras Al Khaimah (AURAK) on sõltumatu avalik, riigiettevõtete, mittetulundusühing, coeducational institutsioon, mis pakub bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi. AURAK on kõrgkooli, mis annab põhjaliku akadeemilise programmid põhinevad Põhja-Ameerika mudel ja kultuurilisi eripärasid lahe piirkonnas. Selle bakalaureuse programmid ühendada tugeva aluse peaaines lai üldharidus, ja selle kraadiõppe programmid valmistada õpilasi nõudmistele tööelu.

AURAK on pühendunud kõrgeimatele õppe-, teadus, eetika ja teenust kogukond, ja selle lõpetajad on valmis olema teadlikud, mõtlik, loov ja vastutustundlikud kodanikud.

Nägemine

American University of Ras Al Khaimah on juhtiv kõrgkool läbi mõju tema haridus ja teadus piirkonnast.

Strateegilised eesmärgid

Arendada uuenduslikke, väljakutsuv ja kõrge kvaliteediga akadeemilisi programme, mis on olulised, nõudlusest ja seada Ülikooli esirinnas hariduse AÜE ja piirkonnas.

Ehitamine opilasekeskne õpikeskkonna, mis soodustab arenenud kriitilise mõtlemise oskusi, edendab loovust ja külvab pühendumist elukestvat õpet.

Luua keskkond, mis väärtustab mitmekesisust, edendab kultuurilist mõistmist ja soodustab kodanikuvastutust.

Säilitada üliõpilaselu programm, mis keskendub õpilaste vajadustele: üks, mis muudab need kohanemisvõimeliseks professionaalselt multikultuurne, globaalne keskkond ja saada vastutustundlikeks kodanikeks.

Toetada ja edendada isiklikku ja tööalast arengut õppejõud ja personal, et realiseerida oma potentsiaali ning toetada missiooni Ülikooli.

Luua sidemeid ja sidemed piirkondlike ja rahvusvaheliste ettevõtete ja haridusasutuste kohtuda vastastikku kasulik vajadustele ja arengutendentsid.

Arendada edasi teadmisi ja luua jätkusuutlik keskkondade kaudu asjakohaste teadustöö, mis teenindab emiraat Ras Al Khaimah, seda suurem piirkond, ja maailm.

Arendada ja säilitada kvaliteedi tagamise ja institutsionaalse efektiivsuse süsteem, mis haarab Ülikooli pidev, integreeritud üleinstitutsioonilised, teadus-põhine tegevus, mille tulemusena suurendada institutsioonide kvaliteet ja näidata täita tõhusamalt Ülikooli missioon läbi oma strateegilisi eesmärke.

Edendada dünaamilist professionaalse arengu klientidele ja üldkasuliku et rahuldada ettevõtete, valitsuse ja koolides Ras Al Khaimah ja Emirati kogukonnas.

Väärtused

Inimesed

Et luua õpilase õppe keskkond, mis arendab sotsiaalset ja kultuurilist mõistmist üksikute kasvu ja teiste suhtes; ehitada oskusi iseseisvust, füüsilisest isikust suunas, kriitilist ja läbimõeldud mõtlemise, innovatsioon ja ettevõtlus; värvata kõrge kvaliteediga õppejõud ja töötajad, kasutades maksimaalselt ära ja tunnustada nende panust.

Kvaliteet

Et pakkuda kvaliteetset akadeemilist ja kutsealast programmid, mis loovad meisterlikkust ja pühendumist elukestva õppe.

Stipendium ja Teadusministeerium

Et eelnevalt teadmisi avastus, levitamise ja rakendamise.

Kultuuri autentsus Et olla keskus kultuuridevahelist dialoogi ja mõistmist, kultuuripärandi edendamise ja ühenduse ressurss keele arengut.

tegevus

Et võimaldada üliõpilased, õppejõud ja personal, et aidata kaasa lahendus kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete probleemide ning pakuvad võimalusi tegeleda ühenduse; säilitada partnerlust koolide, kõrgkoolide, kohalike ja piirkondlike omavalitsuste, ettevõtete ja tööstuse.

Improvement ja tootlikkus

Otsima pideva täiustamise kaudu, peegeldus, hindamine ja kvaliteedi tõus, millega ja rahuldust kõrged ja ennetav, tõhus ja efektiivne kontekstis kõrge kvaliteediga.

Akadeemiline vabadus

Luua keskkond, avatud, kriitiline mõtlemine, uurimine ja mõtteid vahetada, sallivuse eriarvamustele ja uskumusi.

Integrity

Et säilitada terviklikkuse kõrgeimad standardid ja sisendama neile standarditele, mis on oluline väärtus, et säilitada inimkond.

ettevõtlik

Väärtustada innovatsiooni ja ettevõtluse õpetamise, teadustöö, teenuste ja teiste ettevõtetega.

Global

Edendada mitmekultuurilist mõistmist, teadmisi ja kodakondsuse edendamiseks maailmas rahu ja heaolu jätkusuutliku tuleviku.

Küsimused