Keystone logo
Autonomous University of Entre Ríos (Universidad Autónoma de Entre Ríos UADER)

Autonomous University of Entre Ríos (Universidad Autónoma de Entre Ríos UADER)

Autonomous University of Entre Ríos (Universidad Autónoma de Entre Ríos UADER)

Sissejuhatus

Entre Ríose autonoomse ülikooli (UADER) loomine tekkis 2000. aastal vastusena väljakutsetele, mis panevad proovile Entre Ríose kogukonna sotsiaalse, majandusliku, poliitilise ja kultuurielu. Vajadus leida mitmesuguste probleemide jaoks uus silmaring, mobiliseeris provintsiriigi ja munitsipaalriikide ning mõnede tootmise ja haridusega seotud kodanikuühiskonna organisatsioonide tahet uue hariduspoliitika rakendamiseks demokraatliku toega institutsionaalse ruumi ehitamiseks ja kavandamiseks.

UADERi loomisseaduse nr 9250 kaudu - sanktsioneeritud 8. juunil 2000 - anti korraldus üle kahekümne kõrgkooli, kõrgkooli, kesk- ja kõrgkooli, kõrgkooli, kõrgkooli ja muude asutuste üleviimiseks. moodustada tekkiva ülikooli akadeemiline struktuur, algselt 5 teaduskonnaga ja mis alates 2004. aastast koosneb neljast:

- humanitaarteadused, kunst ja sotsiaalteadused (FHAyCS)

- teadus ja tehnoloogia (FCyT)

- juhtimisteadused (FCG)

- elu- ja terviseteadused (FCVyS)

Ülekanne hõlmas õppejõude ja haldustöötajaid, samuti eelarvevahendeid, mille tulemuseks oli kujuneva ülikooli heterogeenne koosseis oma tunnustatud ja diferentseeritud identiteediga, mis viis uue vaidlusstsenaariumi korral toetusele ja vastupanule akadeemiliste huvidega. provintsi territooriumil.

Asukohad

  • Concordia

    Urquiza,480, E3202, Concordia

    Küsimused