Keystone logo
Autonomous University of Entre Ríos (Universidad Autónoma de Entre Ríos UADER) KESKKONNARISKIDE JUHTIMISEKS KOHALDATAV KAPITAL GEOMAATIKAS
Autonomous University of Entre Ríos (Universidad Autónoma de Entre Ríos UADER)

KESKKONNARISKIDE JUHTIMISEKS KOHALDATAV KAPITAL GEOMAATIKAS

Concordia, Argentina

Request duration

Hispaania keel

Request pace

Request application deadline

Feb 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Keskkonnariskide juhtimisel rakendatud geomaatika magistriõppe projekt töötati välja CONEAU korralduse nr 010-06 UADER, resolutsiooni ME 160-11 ja määruse 056-10 raames. Saidi magistriprojekti eesmärk on koolitada professionaale, kellel on keskkonnasõbralikkuse juhtimisel rakendatavate geomaatiliste tööriistade alased teadmised, jätkusuutlikkuse raames ja seeläbi otsustusvõimekuse tugevdamisel. Ettepanek on piirkondliku geomaatikakeskuse (CeReGeo - FCyT - UADER) liikmete, CICyTTP-CONICETi ja ülikooli SCyT kraadiõppe piirkonna esindajate ühise töö ja panuse tulemus ning ilmub tekkiva vormina uurimis-, õpetamis-, kraadiõppe- ja teenindustegevuste sari, mis loodi meie õppemaja ulatuses alates 2007. aastast.

Professionaalse profiiliga magistrikraadi projekt vastab UADERi institutsioonilisele visioonile ja pakub uuenduslikku akadeemilist pakkumist piirkonna ja riigi spetsialistidele. See on meie akadeemilise kogukonna väärtuslik panus kraadiõppe pakkumise pakkumisel sellisel asjakohasel teemal ja ilma sarnase pakkumiseta vastava CPRESi valdkonnas.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSc panganduses, rahanduses ja riskijuhtimises
    • London, Suurbritannia
  • Master riskijuhtimises
    • Murcia, Hispaania
  • Osalise tööajaga magister kindlustuses ja riskijuhtimises
    • Trieste, Itaalia