Keystone logo
Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Autonomous University of Tamaulipas (Universidad Autónoma de Tamaulipas (UAT))

Sissejuhatus

Kuuekümne aasta ületava kogemusega Tamaulipase autonoomne ülikool (UAT) on Tamaulipase tugevaim, laiem ja mainekam kõrgkool, väärtuslike teadmiste põlvkonna bastion.

Selle missiooniks on koolitada kõrgelt koolitatud spetsialiste, viia läbi teadusuuringuid, mis aitavad kaasa ühiskonna tingimuste parandamisele, samuti kultuuri, teaduse ja kunsti säilitamisele ja levitamisele.

Riigi põhja-, kesk- ja lõunapoolsetes piirkondades on asutusel 26 ülikoolilinnakut, kolm keelekeskust ja üksteist uurimiskeskust, mis asuvad kaheksas ülikoolilinnakus, samuti seitse akadeemilist üksust alaliseks hariduseks. See võimaldab tal pakkuda haridust ja multidistsiplinaarseid teenuseid kogu Tamaulipases, muutudes seega riigi ja piirkondliku arengu mootoriks.

Ta on riikliku ülikoolide ja kõrgkoolide assotsiatsiooni ja Mehhiko ülikoolide konsortsiumi ning Mehhiko väikeettevõtete arenduskeskuste assotsiatsiooni liige. Lisaks tunnistab seda riiklik tööoskuste standardimise ja sertifitseerimise nõukogu sertifitseerimisasutusena.

UATi registreeritakse umbes nelikümmend tuhat õpilast; neist ligi kolmkümmend seitse tuhat vastab ülikooli tasemele, mis moodustab kolmandiku osariigi kõrgemal tasemel õppivate üliõpilaste koguarvust.

Asukohad

  • Ciudad Victoria

    Mariano Matamoros,S/N, 87000, Ciudad Victoria

    Programmid

    Küsimused