Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Dean tervitus

CAS Dean Peter Starr

College of Arts and Sciences at American University pakub väljakutseid vabade kunstide hariduse elav ja mitmekesine kogukond tudengit 50 riiki ja 150 riigis. College of Arts and Sciences õppejõud sisaldab riiklikult ja rahvusvaheliselt märkida kunstnikud, teadlased ja õpetajad pühendunud uuenduslike lähenemisviiside juhendamine ja teadustöö kvaliteeti ja loovatel. Igal aastal maailma liidrid, eristatakse teadlased Teiste institutsioonide ja tuntud praktikud oma valdkonnas jõudnud campus julgustada avatud arutelu aktuaalsetel teemadel ja üliõpilaste tipptasemel arenguid oma valdkonnas.

Kas valida loodud bakalaureuse suur või valdkonnas kraadiõppe või kujundada oma interdistsiplinaarse kraadi, siis alustama tõsiseid intellektuaalse küsitlus klassis. Sa võidavad laia praktikakohti ja üldkasuliku tegevuse kunsti, hariduse, humanitaarteaduste, loodus- ja sotsiaalteaduste Washington, DC, ja on võimalus, ise või koostöös liige teaduskonna-to osaleda teadus- ja loovatel samuti on paljud klubid, õpilase tegevuse ja teenuse organisatsioonid Aafrika campus.

Sinu kogemustest ja väljaspool klassiruumi loob nägemusega ja mõista, mida on vaja olla edukas oma tulevase karjääri ja saada haritud ja vastutustundlik kodanik maailmas.

Missioon ja faktid

College of Arts and Sciences on pühendatud õpetamise, stipendium, kunsti ja teenust oma kohaliku, riikliku ja rahvusvahelise kogukonna.

Kolledž pakub rikkalikku hariduse kunsti ja teaduse kõik Ameerika ülikooli üliõpilast, mis pakub väljakutseid õppeprogrammide oma bakalaureuse- ja magistriõppe peamised äriühingud; ja soodustab väljapaistva teadustöö, praktika ja loominguline tegevus.

Kolledž on pühendunud tuum eesmärgil liberaalse hariduse edendamine tasuta ja ratsionaalne diskursus, edendades mõista erinevusi inimeste kogemusi, pakkudes kriitilise intellektuaalse oskusi vaja liikuda kiiresti muutuvas maailmas, ja integreerides teadmisi kogu distsiplinaarvõimu piirid.

ajalugu

Üleilmsest, praktiline idealism, kirg avalik teenus: Nad osa American University täna, ja nad olid õhus 1893, kui AU oli prahitud Kongressile. George Washington oli unistanud "rahvusülikooli" on riigi pealinn. Aga ta võttis John Fletcher Hurst asutada ülikooli, et mitmel viisil, kehastab, et unistus.

President Woodrow Wilson ametlikult pühendatud ülikooli 27. mai 1914 esimest kraadiõppurid võeti. College of Liberal Arts loodi 1925. aastal esimese 75 üliõpilast tunnistas, et sügisel.

Kogu ajalugu American University College of Arts and Sciences muutis oma nime mitu korda. Algul tuntakse "College of Liberal Arts," muudeti nimi on "College of Arts and Sciences" 1939. Lühikese aja jooksul oli ta tuntud lihtsalt kui "Undergraduate College", kuni nimi muudeti tagasi "College of Arts and Sciences" 1956.

Suurim kooli või ülikooli juures American University College of Arts and Sciences on praegu 2931 õpilast, 339 täistööajaga õppejõud, ja rohkem kui 150 kraadi pakutakse. Kuigi College pidevalt kasvab, on kohustus edendada vaba ja ratsionaalse diskursuse soodustada arusaamist mitmekesisuse inimeste kogemusi, pakkudes kriitilise intellektuaalse oskusi vaja liikuda kiiresti muutuvas maailmas, ja integreerides teadmisi kogu teadusharude vahelised piirid ei muutu kunagi.

Asukohad

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

Küsimused