Keystone logo
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Sissejuhatus

Ajalugu Aserbaidžaani Arhitektuur ja Ehitus University ulatub Vabariigi loomisest tsiviilehituse teaduskond on 20-ndatel möödunud sajandil.

Aastal 1975 ta andis välja dekreedi, millega kehtestatakse Aserbaidžaani Instituudi ehitusteaduskonna. Aastal 1992 Instituut sai ülikooli staatuse ja nimetati ümber Aserbaidžaani Arhitektuur ja Ehitus Ülikool.

sihtmärk meie ülikool - koolitust pädevate, kvalifitseeritud ja enesekindel spetsialistid valmis konkureerima oma erialal.

praegu AzUAC - Kas teaduslik ja hariduslik kompleks, mis hõlmab erinevaid koolitusprogramme. Seal töötavad keskkooli füüsika ja matemaatika, College of Civil Engineering, samuti 7 suurt teaduskondades Ülikooli: arhitektuur, hoone, konstruktsioon, tehnoloogia, veevarustuse ja sidesüsteemid, transport, majandus, ehitus, mehaanika ja infotehnoloogia, samuti teaduskondade koolitust ja haridust välisriigi kodanikud.

Ülikooli 2-astmeline haridussüsteem (bakalaureuse- ja magistriõppe), paljudes erialade võtab doktorantuuris, on täiendavaid õppevorme (täiendkoolitust, keele- ja arvutikursused) riigiteenistujate, spetsialistid ja kõik need, kes soovivad saada teise astme. Koolitus toimub aserbaidžaani, vene ja inglise keeles (valdkonna arhitektuuri ja ehituse).

Kokku on ülikoolil üle 6500 õpilased lõpetanud, kraadiõppuritele ja praktikandid, samuti välisriikide kodanikele. Meie lõpetajad töötavad peaaegu 100 riigis üle maailma.

Järgmised alad on määratud peamised arengueesmärgid:

vastavus haridus- standarditele rahvusvahelistele standarditele; parandada hariduse kvaliteeti läbi uute arvutitehnoloogia; osalemine rahvusvahelistes programmides ja projektides, mis on suunatud liikuvuse õpilaste ja õpetajate; laienemine arv tootmise alused tava õpilased nii vabariigi kui ka välismaal; parandamine teadus-, logistika- ja infobaasi.

AzUAC asub ala 5,5 ha on neli õppehoones, Lütseumi, spordikeskus, külalistemaja, söögituba, mõned kohvikud. On campus, mis korraldab üks viiest elamu ja haridusasutuste hoone.

Ülikool on põhiline raamatukogu fondi üle 460,000 raamatud, ajakirjad, kogud kokkuvõtteid. Mõeldud maleklubi, spordiklubid, loominguline harrastusrühmades, rahvapille ansambli KVN (KVN), intellektuaalse noorteklubi "Arutelu". Ja näitusi loometööde õpilaste näitusesaalis.

  1. aastal ülikool on läbinud riikliku akrediteeringu.

Ettevalmistav Ülikool

Ettevalmistav teaduskonna välisriikide kodanike Aserbaidžaani Ülikooli Arhitektuur ja Ehitus (Az.UAS) eraldi üksusena loodi selleks, et haridusministeerium 1984. aastal ja on koolituskeskuse pre-ülikooli haridus. Viimastel aastatel õppejõud koolitati ja sai tunnistused üle 3000 välismaalasi ligi 60 riigis üle maailma: Euroopas ja Aafrikas, Lähis-Idas ja Ladina-Ameerikas, Aasias ja SRÜ riikides.

Teaduskond koosneb osakonna Aserbaidžaani, vene keeles ja tehniliste erialade osakond (DTD). Täna personali osakond - on väga metodistid, kogenud õpetajad on paljude aastate kogemus välismaa publikule.

Teaduskonna professionaalselt suunatud koolitus järgmisi profiile: Arhitektuuri-, inseneri-, ehitus-, majandus-, meditsiiniliste ja bioloogiliste ja humanitaarabi sõltuvalt vastavalt eriala (koolitus alad), et õpilased ei hakka. Koolitus toimub kell PF Aserbaidžaani, vene ja inglise keeles uusimaid õpetamise meetodeid ja valiku õpikuid ja õppematerjale. Ettevalmistavatel teaduskonna operatsioonisüsteemi keelekursused Aserbaidžaani, vene ja inglise keeles. Pärast edukat läbimist on ettevalmistava teaduskonna välisüliõpilaste saavad riiklikku tunnistus () lõpetamisel FS, kellel on õigus jätkata õpinguid valitud erialal Az.UAS, samuti teistes kõrgkoolides Aserbaidžaani.

Ettevalmistav teaduskonna Az.ASU on koostöölepingud ettevalmistava osakonnad ülikoolides "Ankara", "Ghazi", kus "Türgi õppekeskuses" Türgi ettevalmistava teaduskonna Tabriz Ülikooli Iraanis, Moskva Road Ülikool, Moskva Riikliku Ülikooli (MSU), Vene rahvaste Sõpruse Ülikool (PFUR) Venemaal.

Asukohad

  • Baku

    A. Sultanova 11, AZ-1073, Baku

    Küsimused