Keystone logo
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Sissejuhatus

Tere tulemast BHMSi, äri- ja hotellihalduse kooli!

BHMS on üks maailma juhtivatest külalislahkust pakkuvatest koolidest, mis paiknevad Šveitsi elava ja ilusa linna Lucerne südames.

BHMS Šveitsi hariduskontseptsioon

BHMS-i neli samba on haridus, praktika, isiklik areng ja rahvusvaheline karjääri paigutamine. Igal sambal on oluline roll meie missioonil pakkuda kasvavale globaalsele külalislahkuse ja teenuste juhtimise tööstusele kvaliteetseid töötajaid, kes soovivad näidata oma juhtimispotentsiaali.

Kvaliteetne akadeemiline haridus kui esimene sammas annab õpilastele akadeemilisi ja teoreetilisi teadmisi. Praktika kui teine ​​sammas võimaldab õpilastel rakendada teadmisi töökohal praktikas. Kolmas ja kõige olulisem sammas - isiklik ja kutsealane areng annab üliõpilastele pehmete ja sotsiaalsete oskuste ja distsipliini, mis motiveerib õpilasi, suunab neid, tugevdab neid ja juhib neid lõpuks ellu.

Kõigi kolme samba edukas tulemus toob kaasa neljanda samba - eduka karjäärinõustamise. BHMSil on oma praktikaettevõte "Masterwork", mis aitab kõigil kõrgkoolidel omandada oma esimese rahvusvahelise karjääripositsiooni.

68058_rsz_67965_cns_bhms_001-schooldescription.jpg

Mis teeb meid eriliseks?

Fast Track British BA Degree:

BHMS Business

Briti MBA-duaalne kraad:

BHMSi äri

Ülekantavad oskused:

Ülekantavad oskused on oskused ja võimed, mis on olulised ja kasulikud erinevates eluvaldkondades: sotsiaalselt, professionaalselt ja koolis. Meeskonnatöö, juhtimine, isiklik motivatsioon, organisatsioon, ajajuhtimine, kuulamine, kirjalik ja suuline suhtlemine, samuti infotehnoloogia on BHMSi haridussüsteemi DNA-s.

Unikaalne 5-nädalane tähtajaline süsteem:

BHMS Businessis

Lucerne linna südames:

BHMS Business

Garanteeritud praktika

68059_rsz_67966_lucernelandscape.jpg

Asukohad

  • Lucerne

    Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland, CH-6003, Lucerne

Küsimused