Keystone logo
Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration Kapten Rahvusvahelise Juhtimise
Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration

Kapten Rahvusvahelise Juhtimise

Cluj-Napoca, Rumeenia

2 Years

Saksa keel

Päevane õpe

14 Jul 2024

Oct 2024

RON 3500 / per year *

Ülikoolilinnakus

* aastane õppemaks EL / EMP / Šveitsi Konföderatsiooni üliõpilastele. 300 EUR / kuus: õppemaks üliõpilastele väljaspool EL / EMP / Šveitsi Konföderatsiooni

Sissejuhatus

eesmärgid

Peamised eesmärgid, mida selle magistriprogrammi abil püütakse saavutada, võib kokku võtta järgmiselt: Rahvusvahelise juhtimise osakonnale spetsiifiliste mõistete, teooriate ja metoodika kohandamine ja süvendamine. Samal ajal on magistriprogrammi eesmärk õpilaste teadmiste süvendamine DAAD-, ERASMUS- ja ROTARY-stipendiumide kaudu, aga ka nende professionaalne ettevalmistamine saksakeelsetes ettevõtetes vajalike praktiliste oskuste arendamiseks.

Sisu ja ülesehitus

Magistriprogramm pakub õpilastele erakordseid karjäärivõimalusi nende edasiseks karjääriks, reageerides kasvavale nõudlusele rahvusvaheliste ettevõtete juhtimisoskustega noorte lõpetanute järele. Õppekava on üle 4 semestri ja pakub väga huvitavat kohustust ja valikaineid. Mõned neist on rahvusvaheline organisatsioonihaldus, ettevõtte põhjalik raamatupidamine, kvaliteedijuhtimise meetodid ja tehnikad, turundusstrateegiad, äriprotsesside juhtimine, EL-i majanduspoliitika jne. Magistriõppes on väga oluline ja 100% praktikale orienteeritud õppeaine rahvusvahelises praktikas. Magistriprogramm pakub ka saksa keeles iga-aastaseid töötubasid.

Pädevused ja oskused

Peamised tehnilised pädevused on seotud uurimistulemuste hindamise, õppimise ja kasutamisega rahvusvaheliste organisatsioonide majandustegevuses; tegevuste tuvastamine ja teostamine uuenduslike juhtimismeetodite ja -tehnikate abil; Otsuste tegemine ettevõttes, võttes arvesse ettevõtte väärtusi, finantsstrateegiaid ja personalijuhtimist jne.


Lisateavet, sealhulgas sisseastumist, leiate aadressilt href = "https://econ.ubbcluj.ro/international

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused