Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Sissejuhatus

Babson College , mis on US News & World Reporti andmetel 29 aastat olnud ettevõtluse kool nr 1, koolitab ettevõtlikke juhte, kes loovad kõikjal suurt majanduslikku ja sotsiaalset väärtust. Pakume laia valikut kõrgharidusega äriprogramme, nii täis- kui ka osalise tööajaga võimalusi, mõistes, et igal õpilasel on ainulaadsed isiklikud ja ametialased kohustused. Olenemata programmist avastate tegevusele rajatud hariduse ja kogukonna, mis on täis dünaamilisi ettevõtlikke juhte. Babsonis keskendume lakkamatult järgmisele:

Õpilaste muutmine ettevõtlusjuhtideks: usume, et ettevõtjaid ei sünni - nad on loodud ja Babsoni haridus juurutab mõtteviisi ja oskuste komplekti, mis julgustab õpilasi nägema probleeme kui võimalusi, navigeerima mitmetähenduslikkuses ja tegutsema. Ettevõtlusjuhid on praegu olulisemad kui kunagi varem.

Õppimine tehes : me teeme enamat kui õpetame teile mõtlemist. Me õpetame teile, kuidas seda teha. Kaasahaaravad kogemused, nagu meie õpilaskonsultatsiooniprojektid, klassiruumi simulatsioonid ja õpilaste juhitud foorumid, täiustavad klassiruumide õppejõude reaalse praktikaga, varustades õpilasi vajalike oskustega, et tegutseda ja nüüd oma mõju avaldada.

Teie potentsiaali optimeerimine: olenemata sellest, kas see on ettevõtmise algatamine, tööstuse muutmine või pereettevõtte ülevõtmine, aitab Babsoni kraad õpilastel liikuda sealt, kus nad asuvad, kuhu nad tahavad olla. Meie väiksus tähendab, et tudengid, õppejõud ja karjäärinõustajad loovad koos kogemuse, mis aitab igal tudengil saavutada isiklikke eesmärke.

Globaalse kogemuse ja võrgustiku loomine: kui erinevad vaatenurgad lähenevad, tekivad uued ideed. Basonis on meie kogukonna mitmekesisus tugevus, mis avardab õpilaste vaatenurki, valmistades neid ette töötama kõigis majandustes ja kultuurides. Babsoni kogemus on täis kultuuridevahelist meeskonnatööd, ülemaailmseid juhtumianalüüsi arutelusid ja rahvusvaheliselt keskendunud üritusi. Kuna pärast kooli lõpetamist areneb karjäär kogu maailmas, pole Babsoni võrgustik kunagi kaugel – 43 000 vilistlast 129 riigis.

Babson College olete lõpetanud rohkem kui kraadi - saate inspiratsiooni, tööriistu ja mõtteviisi, mis on vajalik pideva professionaalse edu saavutamiseks. Seda seetõttu, et suured ettevõtlusjuhid saavad tagasilöökidest üle, arenevad ebakindlalt ja otsivad alati lahendusi, kus teised näevad ainult takistusi. Ettevõtlusjuhiks olemine muudab teid varaks igas organisatsioonis, suudades liikuda kahemõtteliselt ja liikuda edasi, samal ajal kui teised alles töötlevad.

Pakume järgmisi täistööajaga kraadiõppe programme:

Täistööajaga MBA: Tehke Babson täiskohaga ülikoolilinnaku MBA abil kodust eemal. Lõpetage oma kraad ühe või kahe aasta jooksul. Spetsialiseeruge seitsmele MBA kontsentratsioonile, sealhulgas STEM-iga määratud kontsentratsioonidele kvantitatiivses rahanduses ning ärianalüüsis ja masinõppes.

Magistrikraad ärianalüütikas: muutke teavet innovatsiooniks täistööajaga, STEM-iga määratud programmiga.

Magistrikraad rahanduses: omandage finantsmudelite ja kodeerimise oskused, mida tööandjad soovivad selle täistööajaga, STEM-iga määratud programmis.

Magistrikraad Juhtimise Ettevõtlusalases Juhtimises: Õppige, kuidas uuendusi teha oma karjääri alguses täistööajaga, üheksakuulise programmiga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   Küsimused