Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Ball State University

Ball State University

Ball State University

Sissejuhatus

Me õhutame intellektuaalset uudishimu. Vaimustatud ja motiveeritud, õpime, kasvame ja lendame. Meie õppejõud ja töötajad - kõik meie kogukonna liikmed - kohtlevad tudengeid partneritena alates esimesest päevast. Klassiruumides ja laborites, spordiväljakutel, ülikoolilinnast väljaspool asuvates ümbritsevates õppeprojektides - agility ja visadusega - lendavad kardinalid. Me oleme oma väärtushinnangutes, teadmiste poolt tõstetud ja liigume kindlalt üles aina suuremate võimaluste poole. Meie oma on lihtne lubadus: esitada üksteisele väljakutse silma paista.

Ja kui meie teejuhiks on kasulikkus - lendame.

Me kaasame õpilasi haridus-, teadus- ja loomingulistesse ettevõtmistesse, mis annavad meie lõpetajatele elukestva õppe ja teenimisega rikastatud karjääri ja mõtestatud elu, suurendades samal ajal kogukonna, riigi ja maailma majanduslikku, keskkonnaalast ja sotsiaalset elujõudu .

Uhke minevik

Ball State'i vankumatu usk haridusse, mille juured on loovus, väärtused ja intellektuaalne uudishimu, sai alguse 19. sajandi lõpus, kui Muncie ärijuhid kavandasid kohalikku kolledžit linna arengu hoogustamiseks.

Visionääride hulgas oli viis Ball Brothersi - Lucius, William, Edmund, Frank ja George - töösturid ja filantroobid, kes kolisid New Yorgist Munciesse, et laiendada oma klaaskonteinerite äri.

1899. aastal avati väike privaatne õpetajate koolituskool. Pärast kogukonna jõupingutusi kolledži ülalpidamiseks ebaõnnestusid, ostsid Balli vennad lagunenud asutuse maad ja hooned ning kinkisid need Indiana osariigile. Sellest kingitusest sai Indiana osariigi tavakooli idaosakond, mis avati 1918. aastal, et rahuldada Indiana vajadus rohkemate ja paremate õpetajate järele.

Tunnustades Ballide perekonna suuremeelsust, muutis Indiana Peaassamblee kooli nime 1922. aastal Ball Õpetajate Kolledžiks ja 1929. aastal Ball State Õpetajate Kolledžiks.

1960. aastateks oli piirkondlik õpetajate kolledž hakanud meelitama õppejõude väljastpoolt Kesk-Westit ja tudengid otsisid peamisi ettevõtteid sellistes valdkondades nagu äri, arhitektuur ja muud kujunemisjärgus erialad. Vastuvõtt ja rahastamine tõusis koos riiklike suundumustega ning lisandusid uued võimalused ja kraadi pakkumine.

1965. aastal nimetas Indiana Peaassamblee kolledži Ball State University , tunnistades selle vastuvõtu ja õppevõimaluste fenomenaalset kasvu, haridusprogrammide ja -teenuste mitmekesisust ja kvaliteeti ning ootust laiemale rollile, mida see tulevikus riigi osana mängiks.

Asukohad

  • Muncie

    W University Ave,2000, 47306, Muncie

    Küsimused