Keystone logo
Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Barcelona Culinary HUB

Sissejuhatus

Gastronoomia maailm on muutunud ja ka selle uurimise viis

Barcelona Culinary HUB on kõrgem gastronoomiakool, mis keskendub restoranide juhtimisele ja ärivisioonile.

Peamine eesmärk on muuta õpilastest suurepärased spetsialistid juhtimise, tehnika ja tootmise valdkonnas gastronoomia-, restorani- ja toidusektoris, ühendades kulinaarsed oskused ärivisiooniga.

Kooli tugisambad põhinevad innovatsioonil, gastronoomilisel koolitusel ja teadustööl, jätkusuutlikkusel ja loovusel.

Oleme ühenduslüli gastronoomia ja juhtimise vahel.

Barcelona Culinary HUB on Barcelonas asuv gastronoomiakool. Uuendusliku vaimuga ja viimastest trendidest lähtuv kool loodi kulinaarsele maailmale lisandväärtuse andmiseks, tagades nii professionaalidele ja/või tulevastele spetsialistidele vajalike teadmiste omandamise, et selles tiheda konkurentsiga sektoris hakkama saada ja edu saavutada.

BCH on pühendunud kvaliteetsele akadeemilisele mudelile, mis põhineb "tegemise teel õppimise" metoodikal. See metoodika võimaldab õpilasel vastata turu nõudmistele innovatsiooni ja pideva täiustamise vaatenurgast.

Meie päritolu

BCH sündis Barcelonas, mis on üks parimalt hinnatud gastronoomilisi sihtkohti. Kool järgib seda linna tähistavaid juhiseid: paljusus, avangard ja uuenduslikkus. See on suurte kulinaarsete autorite ja kuulsate Michelini tähtede või Repsol Sunsiga pärjatud restoranide sünnikoht.

Teisest küljest on Barcelona üks Vahemere tähtsamaid pealinnu, mistõttu pakuvad selle tooted ja gastronoomia tervislikku toitumist ja tervislikku elustiili, mis peegeldub Barcelona Culinary HUB vaimus ja olemuses.

Miks õppida Barcelonas?

Barcelona on kosmopoliitne, avangardne ja elav linn, mida iseloomustab traditsioonide ja uuenduste vaheline liit. Barcelona linn pakub lõputuid vaba aja veetmise plaane, ainulaadset gastronoomiat, kogu maailmas tunnustatud arhitektuuri, kunsti, mere- ja mägimaastikke, nii kohalikku kui rahvusvahelist atmosfääri ning ainulaadset olemust, mis teeb sellest ühe parima elukoha. Barcelona on lugematute kunstnike häll kõikidest valdkondadest, kus pruulitakse loovust, inspiratsiooni, innovatsiooni ja motivatsiooni maailmale lisandväärtuse andmiseks. Tule avasta!

Planeedi koolitus ja ülikoolid

Barcelona Culinary HUB on osa Planeta Formación y Universidadesist, Grupo Planeta rahvusvahelisest kõrgharidusvõrgustikust. Sellel on kakskümmend kaks haridusasutust Hispaanias, Andorras, Prantsusmaal, Itaalias, Põhja-Aafrikas, Ameerika Ühendriikides ja Colombias. Igal aastal koolitatakse selle ärikoolide, ülikoolide, spetsialiseeritud kolledžite ja kutseõppekeskuste kaudu rohkem kui 100 000 õpilast 114 erinevast rahvusest.

Miks õppida BCH-s?

 • Rahvusvaheline ja professionaalne tunnustus
 • Barcelona, päritolulinn
 • Ühenduspunkt köögi ja juhtkonna vahel
 • Globaalne visioon
 • Rahvusvaheline kontaktide võrgustik
 • Koostöö valdkonna ettevõtetega

Kirglikult, et aidata teil soovitud karjääriplaanis

Elukestva koolituse magistrid

Sektori vajadustele kohandatud ülikooli koolituspakkumine. Koolitused, kus on suur fookus juhtimisele ja selle erinevatele protsessidele, jätmata kõrvale loovust, avangardkööki ja uusimaid tehnikaid. Põhjalik koolituskontseptsioon, kus saate täiustada juhtimistehnikaid ja suhtlemisoskusi.

Ülikooli omadused

Tööstusele keskendunud ülikoolilinnak

Samuti on see kooskõlas meie haridusliku väärtuse ja metoodikaga, peegeldades spetsiaalset ruumi kulinaarse tehnika ja toote praktiseerimiseks, mis annab meie õpilastele võimaluse katsetada erinevaid toiduvalmistamis- ja toitlustusmeetodeid.

Ülikoolilinnak on kooskõlas meie missiooni, visiooni ja väärtustega, millest paistab silma meie tugev pühendumus keskkonnale, ökoloogiale ja kohaliku ökosüsteemi arengule. Keskendudes meie hariduslikule väärtusele ja metoodikale, pakume ruume, mis on pühendatud gastronoomilistele uuringutele (Gastro LAB), toiduarendusele ja -disainile (FOOD R&D) ning kulinaarse tehnika ja toodete praktikale läbi praktiliste klassiruumide, mis on pühendatud igale kulinaariavaldkonnale. Pakkuda meie õpilastele võimalus luua sektoris uuenduslikku mõju läbi erinevate toiduvalmistamis- ja toitlustusmeetoditega katsetamise.

 • Rohkem kui 4000 m2 gastronoomiakeskust
 • Vähem kui 20 minuti kaugusel Barcelona kesklinnast
 • Aktiivseks õppimiseks loodud ruumid
 • Kulinaariauuringute keskus + Gastro Lab

Isiklikud Bch-programmid Barcelonas

HUBis pakume Barcelonas näost näkku kursusi, mille eesmärk on anda teile ainulaadne õppimiskogemus kokandus- ja gastronoomiamaailmas.

Meie gastronoomiaprogrammid võimaldavad teil arendada praktilisi kokandusoskusi, õppida täiustatud kulinaarseid tehnikaid ning avastada kohaliku ja rahvusvahelise gastronoomia saladusi. Lisaks on teil võimalus teha koostööd teiste õpilastega ja töötada põnevate kulinaarsete projektidega.

Meie isiklikud gastronoomiakursused on mõeldud igas vanuses ja erineva kokanduskogemusega inimestele. Meil on gastronoomia- ja kokandusekspertide meeskond, kes on alati valmis teid aitama.

  Asukohad

  • L'Hospitalet de Llobregat

   Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

   • L'Hospitalet de Llobregat

    Avinguda de la Granvia de l’Hospitalet, 153, 08908, L'Hospitalet de Llobregat

    Küsimused