Keystone logo
© Carrianna Field
Barcelona School of Architecture (ETSAB)

Barcelona School of Architecture (ETSAB)

Barcelona School of Architecture (ETSAB)

Sissejuhatus

Barcelona School of Architecture (ETSAB) on Kataloonia suurim ja vanim arhitektuurikool. See pakub koolitust kõigis ülikoolihariduse tsüklites, nii bakalaureuse- kui ka magistriõppes, ning tänu teaduskonna tööle, mis kohtub Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTechi ülikoolide kaudu, on sellel silmapaistev roll Hispaania ja Ladina-Ameerika ülikoolides. (UPC). Kool juhib ka maastikukujunduse õpetamist Hispaanias ja püsib pidevalt koostöös Euroopa mainekamate koolidega.

Avaliku koolina on selle kutsumus kogu ühiskonna teenistuses, pühendudes tugevalt arhitektuurile ja kaasaegsele linnale, mis on elamisväärne ja kultuurne ning erilise tundlikkusega avalikkuse, demokraatliku ja kvaliteetse ruumi suhtes. Õpetatavatel õpingutel on tugev tehniline, kultuuriline ja linnaline komponent, mis võimaldab meie lõpetajatel olla keskkonna määratlemisel ja ülesehitamisel kõige erinevamal positsioonil. Saamine liberaalseks professionaaliks, riigiteenistujaks või tööstuse palgatuks, kes suudab arhitektuuriprojekti kaudu tegelikkust mõista.

Barcelona arhitektuurikool asutati 18. septembril 1875 Barcelona ülikoolis. Selle eellugu ulatub tagasi 1775. aastal asutatud Lonja aadlike kunstide kooli Escola de Llotja, mida toetas Junta Particular de Comercio de Barcelona, ​​millest luuakse arhitektuuriklass, mida juhib Antoni Cellars alates 1817. aastast. Aastal 1850 muudeti meistrite töö õpetamine ametlikuks vanas aadlike kunstide koolis, mis muudeti San Jorge kuninglikuks kaunite kunstide akadeemiaks. Ehitajate kool on arhitektuurikooli vahetu eelkäija. 1972. aastal oli ETSAB UPC kaasasutaja.

Asukohad

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,649, 08028, Barcelona

    Küsimused