Keystone logo
Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Sissejuhatus

Austin W. Marxe avalike ja rahvusvaheliste suhete kool on New Yorgi ainus avalikele asjadele pühendatud avalik-õiguslik kool. Pakume bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi avalikus poliitikas ja halduses ning magistrikraadi (MSEd) programmi kõrghariduse halduses (MSEd-HEA) ja rahvusvaheliste suhete magistri (MIA) kraadiõppe programmi.

Marxe kool annab õpilastele võimaluse koolijärgseks eluks otse pärast kooli lõpetamist valmistuda. Paljud meie üliõpilased teevad teaduskonna assistendina koostööd, laiendades teadmiste piire, kui nad valdavad keerukaid analüütilisi tööriistu. Õpilasi julgustatakse tungivalt veetma aega New Yorgist õppimiseks kooli toetatavate programmide kaudu, mis varieeruvad kahest nädalast kuni täieliku semestrini. Meil on akadeemiline partnerlus viiel kontinendil ja edukas Washingtoni semester, et tutvustada õpilastele elu riigi pealinnas. Paljud meie õpilased praktiseerivad kohapeal mõnda maailma juhtivatest mittetulundusühingutest, rahvusvahelistest vabaühendustest, haiglatest, koolidest ja valitsusasutustest.

Lähtume rahva ühest suurimast avalike suhete teaduskonnast ning rakendame õppetöös, teadustöös ja ametialases arengus interdistsiplinaarset lähenemist.

Kool säilitab ja haldab viit tuntud uurimiskeskust ja asutust, kes koostavad kriitilisi aruandeid, uuringutulemusi ja andmeid erinevatel avaliku korraga seotud teemadel.

Marxe kooli teaduskond on riigi suurimate ja globaalselt mitmekesisemate seas. Oma alal teostatud ja laialdaselt tunnustatud iga liige toob endaga kaasa hulgaliselt kogemusi kabinetitasandi agentuuride, poliitiliste juhtide, suurte tervishoiu-, mittetulundusühingute või valitsusorganisatsioonide nõustamisel või juhtimisel kogu maailmas. Nad on siin selleks, et aidata teil isiklikult ja professionaalselt kasvada, tegeledes tänapäeva kõige pakilisemate avaliku korraga seotud probleemidega ning pakkudes juhiseid kursuste, arenguvõimaluste ja karjääri kohta.

Asukohad

  • New York

    Lexington Avenue,55, 10010, New York

    Küsimused