Keystone logo
Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Baruch College Weissman School of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Weissmani kunsti- ja teaduskool on väikese kolledži õhkkonnaga ja suure avaliku ülikooli ressurssidega kool. Weissmanil on dünaamiline, kollegiaalne ja riiklikult tunnustatud teaduskond, kus on üle 200 täiskohaga liikme, mis on organiseeritud 13 osakonda. See pakub personaalset ja toetavat tähelepanu oma 2600 peamisele ettevõttele ning ainulaadseid programme, mis seovad kunsti ja teadusi ettevõtluse ja avalike asjadega. Weissman on üks kolmest Baruchi kolledži koolist, millest on saanud riigi suurim ja mitmekesisem omalaadne kool.

Weissmani kooli õppejõud ja töötajad on pühendunud kunsti ja teaduste bakalaureuseõppe kõige ambitsioonikamatele eesmärkidele: julgustada meie õpilaste kasvu nii kodanike, tulevaste spetsialistide kui ka inimestena. See kohustus teavitab kõiki meie püüdlusi edendada kõrgemate suhtlemis- ja kvantitatiivsete oskuste omandamist, kriitiliste ja analüütiliste võimete arendamist ning esteetilise, eetilise, kodaniku- ja kultuuridevahelise teadlikkuse kasvatamist.

Ükskõik, kas tudengid tulevad meie juurde kavatsema minna õppima mõnele meie enda õppeainest või minna äri- või avalike suhete erialale, on usk kooli õppimise väärtusesse meie kooli missiooni keskmes. See kujundab Weissmani hariduse kogemust. Meie õppejõud on selle pühendumuse näide oma töös, mis hõlmab erilist panust oma valdkondadesse, ja meie eesmärk on luua keskkond, kus teadusuuringud, stipendiumid ja loometegevus saaksid õitseda.

Asukohad

  • New York

    One Bernard Baruch Way (55 Lexington Ave. at 24th St) New York, NY 10010 646-312-1000, 10010 646-312-1000, New York

    Küsimused