Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Sissejuhatus

Cass Business School on üks City, Londoni Ülikooli viiest koolist. See kuulub Euroopa juhtivate ärikoolide hulka ja ärikoolide ülemaailmsesse eliiti, millel on kolmekroonise akrediteeringu kuldstandard.

Cass on maailmas tuntud:

 • Tasakaalustatud praktiline ja teoreetiline haridus bakalaureuse-, MBA- ja magistriõppe üliõpilastele ning doktoriõppe- ja rakendusprogrammidele
 • Teadlikud akadeemilised töötajad, kellel on praktiline kogemus tööstuses, pikaajalised sidemed ettevõtlusega ja edukas uurimisprogramm
 • Tugevad sidemed linnaettevõtete, rahvusvahelise äri ja meie õpilaste, vilistlaste ja partneritega.

Erakordne helistamine

Võimaldame erakordset juhtimist teadmiste loomise, hariduse ja kogukonna partnerluste kaudu.

Maailmatasemel maine

Londoni ülikooli City lahutamatu osa, Sir John Cass Business School kuulub ülemaailmsesse eliiti. Oleme järjekindlalt maailma parimate ärikoolide ja programmide seas. Lisaks omab Cass haruldast kuldstandardit kolmekroonise akrediteeringu osas, mille on andnud Assotsiatsioon Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), MBA Association (AMBA) ja Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem (EQUIS).

Koos väljakujunenud 50-aastase mainega äriuuringute ja hariduse tipptasemel, meelitab Cass meie energiat andvasse Cass kogukonda silmapaistvaid akadeemikuid, üliõpilasi ja ettevõtteid kogu maailmas.

Missiooni avaldus

Cassis aitame inimestel areneda dünaamilises, omavahel ühendatud maailmas. Me ühendame tipptasemel teooria ja praktika, inspireerides meie elavat Londoni kodu, kaasates samal ajal oma rahvusvahelist võrgustikku. Juhtivate ülemaailmsete ärikoolide hulgas on Cass -lähenemine ainulaadselt energiline; isiklik, kuid globaalne, intellektuaalne, kuid praktiline, kirglik, kuid distsiplineeritud. Sellest tulenev juhtimine võimaldab paindlikkust, eristumist ja jätkusuutlikkust.

 • Teadmised - loome teadmisi, mis soodustavad mõjukat mõttejuhtimist
 • Haridus - isikupärastame õpikogemusi oskuste, eristamise ja paindlikkuse arendamiseks
 • Kogukond - oleme suurepärased koos, aidates oma töötajatel, vilistlastel, partneritel ja institutsioonil õitseda.

Globaalne perspektiiv

Meie rahvusvaheline haare on ulatuslik ja eluline, toetades meie pühendumist mitmekesisusele. Me rakendame tõepoolest kõikehõlmavat lähenemisviisi kõigele, mida teeme, alates kahekordse ülikoolilinnaku haldamisest Dubais kuni Lähis -Ida teenindamiseni, kuni moodulite ja õppereiside pakkumiseni üle maailma ning erinevate rahvuste ja taustaga üliõpilaste ja akadeemikute värbamiseni. Oma globaalse objektiivi kaudu näeme erinevuste ja koostöö võimsat potentsiaali.

Praktiline haridus

Ükskõik, kas tulete Cassisse bakalaureuse-, MBA- või magistriõppe üliõpilasena või doktorikraadi või täidesaatva hariduse omandamiseks, puutute kokku inspireeriva seguga tipptasemel teooriast ja praktikast. Cass ei ole elevandiluust torn. Meie maailma juhtiv õppejõud loob teadmisi, tehes tihedat koostööd tööstusharu juhtidega. Selle tulemusena saame teile pakkuda teadmisi, oskusi ja enesekindlust, mis on vajalikud tõelises ja alati muutuvas ärimaailmas edu saavutamiseks.

Liituge Cassiga ja saage osa kasvavast ja võimsast ülemaailmsest kogukonnast, kuhu saate lisada oma eduloo.

Sir John Cassi sihtasutus

Sir John Cass Foundation on toetanud Londonis haridust alates sellest ajast, kui Sir John Cass rajas kooli Aldgate'is 1710.

2001. aasta mais tegi sihtasutus helde annetuse ärikooli uue hoone projektile ja jätkab ärikoolile jätkuva toetuse pakkumist.

131029_pexels-photo-1595391.jpeg

Rebane / Pexels

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • London

  Cass Business School 106 Bunhill Row,

 • Dubai

  Dubai, Araabia Ühendemiraadid

  Küsimused