Keystone logo
Baylor University Jumalikkuse meister (M.Div.)
Baylor University

Jumalikkuse meister (M.Div.)

Waco, Ameerika Ühendriigid

3 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Aug 2024

USD 690 / per credit *

Ülikoolilinnakus

* tunnis. Sisaldab stipendiumisoodustust. Lisatasud võivad kehtida

Sissejuhatus

87-tunnine jumalikkuse magistrikraad Truett Seminaris kavatseb anda kraadiõppe teoloogilise hariduse, mille keskmes on Jeesuse Kristuse evangeelium ja mis on kooskõlas baptistide ajalooliste kohustustega valmistada inimesi ette kandma seda evangeeliumi kirikutesse ja maailma.

Programmi visioon

M.Div. Programmi eesmärk on saavutada õpilaste terviklik areng, varustades õpilasi teoloogiliste, piibellike refleksioonide, vaimse kujunemise, elukestva õppe, ministeeriumiteenistuse ja kultuuridevahelise tundlikkusega. Õppekava on kompetentsipõhine ja püüab seeläbi toota õpilasi, kes saavutavad kompetentsi seitsmes põhivaldkonnas:

Jutlustamine ja kummardamine

Õpilased saavad kavandada ja viia läbi läbimõeldud ja läbimõeldult jumalateenistusi ning edastada Jumala Sõna selgelt ja arusaadavalt, hoolides piibli eksegeesist ja jälgides tähelepanelikult tänapäeva.

Kristlikud pühakirjad ja teoloogia

Õpilased saavad joonistada pühakirju ning kiriku klassikalist ja tänapäevast kirjandust ning kajastada neid teadliku kristliku maailmapildi kujundamisel elust ja teenimisest.

Juhtimine ja haldus

Õpilased saavad aru ja demonstreerivad tõhusat, kristlikku juhtimisoskust ministeeriumi töös.

Hingede hooldamine ja hooldamine

Õpilased saavad turgutada üksikisikuid, kasutades integreeritud pastoraalsete oskuste ja vaimsete distsipliinide komplekti.

Elukestev õpe

Õpilased osalevad elukestva õppe üritustel väljaspool klassiruumi kohustusi ja väärtustavad elukestvat õpet kui vahendit ressursside leidmiseks ministeeriumi pidevaks täiustamiseks.

Vaimne moodustis

Õpilased edendavad ministeeriumi elu alusena isiklikku ja kogukondlikku vaimset kujunemist.

Evangelism ja globaalsed missioonid

Õpilased mõtlevad kiriku ülemaailmse missiooni üle kriitiliselt, demonstreerivad oskusi, mis aitavad inimestel uskuda Jeesusesse Kristusesse terviklike ministeeriumide ning suulise ja elustiili tunnistaja kaudu, ning mõistavad vajadust katalüüsida kogudusi kohalike ja rahvusvaheliste tunnistajate jaoks.

Graduate Certificates

Jumalikkuse magistri kraad nõuab 72-tunnist põhikava ja 15 tundi valikaineid. MDiv-i õpilastel on võimalus omandada lõputunnistus, mis võimaldab neil võtta 12 valikajalisest tunnist 12 spetsialiseeritud piirkonnas. Truett Seminar pakub järgmisi lõputunnistusi:

 • Piibliuuringud ja keeled (BSTL)
 • Kaplaniministeerium
 • Perekonnaministeeriumid (FAMI)
 • Muusikaalane juhtimine jumalateenistuses (WSHP)
 • Vaimne kujunemine (SPFD)
 • Spordiministeerium (SPMI)
 • Maailma kristlus ja tunnistaja (WOCW)

Teave rahvusvahelistele üliõpilastele

On tungivalt soovitatav, et rahvusvahelised üliõpilased esitaksid oma avalduse 1-2 aastat enne ametiaega, mille jooksul nad kavatsevad registreeruda. Lisaks riiki lubamise taotlusele tuleb viisade menetlemiseks piisava aja saamiseks täita ja heaks kiita vajalikud rahvusvahelised dokumendid (mis antakse pärast vastuvõtmist) järgmistel kuupäevadel:

 • Suvi - 15. märts
 • Sügis - 1. juuni
 • Kevad - 15. oktoober

Arvestades USAsse ja Truetti seminari saabuvate uute üliõpilaste arvukaid kohandusi, on kohustuslik, et rahvusvahelised üliõpilased tulevad oma esimesel semestril Truettis üksi. Õpilase ja nende pere huvides on, et see oleks paigas, kuna see (1) võimaldab õpilasel kohaneda oma kolimise ja seminarielu väljakutsetega, (2) võimaldab üliõpilasel kindlaks teha õpilase finantsmõjud. siin elavat perekonda ja on paremini aru saada, millal ja millal pere saabub, ning (3) võimaldab õpilasel tutvuda Waco kogukonnaga ja uurida kõiki väikelastele mõeldud kooli- / haridusvõimalusi. Elamiskuludeks ja iga pereliikme tervisekindlustuse jaoks on vaja täiendavaid rahalisi vahendeid. Nagu tudengi puhul, nõuab ka USA SRÜ perekonna kulude katmiseks vajalike ressursside dokumenteerimist ja see on äärmiselt kulukas.

Nõuded eksamile * - TOEFL või IELTS:

Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama ühe testi testi tulemuse.

 • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test) - taotlejad peavad paberkandjal eksamil saama vähemalt 550 , arvutipõhisel eksamil 213 või Interneti-põhisel eksamil vähemalt 80 punkti .
 • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem) - kandidaadid peavad IELTS-i eksamil saavutama minimaalse ribavahemiku hinde 6,5 .

* TOEFLi või IELTSi hindeid ei nõuta (1) kui taotlejal on USA akrediteeritud kõrgkooli antud kraad või (2) kui nende riigi või nende piirkonna ametlik keel on inglise keel. TOEFL ja IELTS hinded kehtivad kaks aastat. Pärast seda aega peab taotleja testi uuesti täitma ja esitama uued hinded Truett Seminarile.

Järgmised sammud Baylori ülikooliga

Aktsepteerimise pakkumise korral töödeldakse rahvusvahelist üliõpilaste vastuvõttu pärast sisseastumistagatise laekumist. Sel ajal saadab Baylori ülikooli rahvusvaheliste üliõpilaste ja õpetlaste teenuste (ISSS) büroo teate järgmiste sammude kohta. Kui teil on küsimusi viisa menetlemise ja sisserände nõuete kohta, võtke ühendust otse ISSS-iga aadressil [email protected] või 254-710-1461.

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused