Keystone logo
Baylor University Teoloogiateaduste magister (MTS)
Baylor University

Teoloogiateaduste magister (MTS)

Waco, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Aug 2024

USD 690 / per credit

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Truetti seminari 48-tunnine teoloogiateaduse magistrikraad annab aluse piibli- ja teoloogilistes distsipliinides ning keskendub konkreetsele õppe- ja praktikavaldkonnale. Selle eesmärk on anda õpilastele nii üldteoloogiline haridus kui ka võimalus keskenduda nende huvide või teenistuste jaoks olulistele ainetele. See koosneb vähemalt 48 ainepunktist ja nõuab tavaliselt vähemalt kaheaastast täiskoormusega õppimist.

M.Div. üliõpilane, kes kavatseb minna MTS-kraadile, saab ilma lisatasuta üle kanda ainult 12 tundi kursusetööd. Kui M.Div. üliõpilane on teeninud rohkem kui 12 tundi kursuste tööd ja soovib minna MTS-kraadile, määratakse tasu.

Programmi nägemus

MTS kraadi eesmärk on anda põhiteadmised teoloogilistest distsipliinidest edasiseks kraadiõppeks või üldhariduslikel eesmärkidel. Õppekavas on:

  • Tutvustage õpilastele Vana ja Uue Testamendi ajalugu ja kirjandust kui Piibli tunnistuse asjakohase tõlgendamise alust.
  • Arvestage kiriku ajaloolist ja konfessionaalset evangeeliumi tunnistust.
  • Võimaldage õpilastel teoloogiliselt ja kriitiliselt mõelda.
  • Kaasake õpilasi vaimse kujunemise distsipliinidesse.
  • Pakkuda võimalusi ja foorumeid murettekitavate küsimuste arutamiseks, mis loob aluse elukestvale õppele.

Kandideeri Truettile

Iga Truetti seminari kraad kavatseb anda lõpetajatele teoloogilise hariduse, mis keskendub Jeesuse Kristuse evangeeliumile ja on kooskõlas ajalooliste baptisti kohustustega, et valmistada inimesi ette seda evangeeliumi kirikutesse ja maailma viima.

Teave rahvusvahelistele üliõpilastele

Välisüliõpilastel on tungivalt soovitatav esitada oma avaldus 1–2 aastat enne perioodi, mil nad kavatsevad registreeruda. Lisaks sisseastumisavaldusele tuleb järgmisteks kuupäevadeks täita ja heaks kiita nõutavad rahvusvahelised dokumendid (mis esitatakse pärast riiki sisenemist), et jätta viisa menetlemiseks piisavalt aega:

  • Suvi - 15. märts
  • Sügis – 1. juuni
  • Kevad - 15. oktoober

Arvestades USA-sse ja Truetti seminari saabuvate uute üliõpilaste paljusid kohandusi, on kohustuslik, et välisüliõpilased tuleksid oma esimesel semestril Truettisse üksi. See on õpilase ja tema pere huvides, kuna see (1) võimaldab õpilasel kohaneda oma kolimise ja seminarielu väljakutsetega, (2) võimaldab õpilasel määrata õpilase rahalised tagajärjed. siin elavat perekonda ja paremini aru saada, kas ja millal perekond saabub, ning (3) võimaldab õpilasel tutvuda Waco kogukonnaga ja uurida väikelaste kooli-/haridusvõimalusi. Täiendavad rahalised vahendid on vajalikud elamiskulude katmiseks ja iga pereliikme nõutav ravikindlustus. Nagu üliõpilase puhul, nõuab USA SRÜ perekulude katmiseks vajalike ressursside dokumenteerimist ja see on äärmiselt kulukas.

Eksaminõuded* – TOEFL või IELTS:

Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama testi tulemuse ühest neist testidest.

  • TOEFL (inglise keele test võõrkeelena) – taotlejad peavad saavutama paberipõhisel eksamil vähemalt 550 punkti, arvutipõhisel eksamil 213 või Interneti-põhisel eksamil 80 punkti.
  • IELTS (Rahvusvaheline inglise keele testimissüsteem) – taotlejad peavad saavutama IELTS-i eksamil vähemalt 6,5 punkti.

* TOEFL-i või IELTS-i hindeid ei nõuta (1) kui taotlejal on USA akrediteeritud kõrgharidusasutuse kraad või (2) kui tema riigi või riigi piirkonna ametlik keel on inglise keel. TOEFL ja IELTS hinded kehtivad kaks aastat. Pärast seda aega peab taotleja testi uuesti sooritama ja esitama uued hinded Truetti seminarile.

Järgmised sammud koos Baylor University

Aktsepteerimise pakkumise korral töödeldakse rahvusvahelist üliõpilaste vastuvõttu pärast registreerimistagatise laekumist. Sel ajal saadab ettevõtte Baylor University rahvusvaheliste üliõpilaste ja õpetlaste teenuste (ISSS) büroo teate järgmiste sammude kohta. Kui teil on küsimusi viisa menetlemise ja immigratsiooninõuete kohta, võtke ühendust otse ISSS-iga aadressil [email protected] või 254-710-1461.

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused