Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

Sissejuhatus

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (hinnanguliselt 2000. aastal) on Bologna ülikooli (u. AD 1088) ärikool. alt =" BBS kuulub Euroopa kõige innovaatilisemate ärikoolide hulka ja on üks mainekamaid asutusi Itaalias. Interdistsiplinaarne väljavaade, tööstuse integreerimine ja rahvusvahelistumine on kooli filosoofia põhisambad, mille eesmärk on anda õpilastele sobivad oskused, et silmitsi seista pidevalt muutuva ja keeruka majandusmaastiku kindluse, teadmiste ja motivatsiooniga edu saavutamiseks.

Bologna Business School peakorter asub 16. sajandist pärit renessansiaegses hoones Villa Guastavillani, mis asub Bolognese mägedes, vähem kui kümne minuti kaugusel kesklinnast. Siin elavad ajalugu, tehnoloogia ja traditsioon koos ilusas ja loomulikus raamistikus. Bologna on elav linn, mis asub Itaalia südames - 30 minuti kaugusel Firenze, ühe tunni kaugusel Milaanost, kahe tunni kaugusel Roomast ja Veneetsiast - Emilia-Romagnas, mis on üks rikkamaid piirkondi Euroopas.

BBS

alt = "BBS pakub 360 ° akadeemilist ja" reaalses maailmas "hariduslikku kogemust, sealhulgas täiskohaga magistrikraade (inglise ja itaalia keeles) ning osalise tööajaga magistriõppe ja lühiajalisi programme juhtidele ja spetsialistidele. Kool teeb koostööd tööstusega - juhtivad ettevõtted, pakkudes neile silmapaistvaid juhte ning kvaliteetseid ja kohandatud programme. Keskmise suurusega ettevõtete ja „Made in Italy“ tööstuste küsimustele pööratakse erilist tähelepanu uurimistöö ja sihtotstarbeliste projektide kaudu.

BBS

Alt = "BBS-i kogukond on perekond, mis koosneb üliõpilastest, vilistlastest, teaduskondadest, juhtidest ja ulatuslikust ärivõrgustikust, kuhu kuulub üle 500 riikliku ja rahvusvahelise ettevõtte. Üliõpilasi, igal aastal üle 600, on pärit kogu maailmast ja erinevatest akadeemilistest ja erialane taust. alt = "BBSi teaduskonda on kaasatud üle 300 riikliku ja rahvusvahelise õppejõu, akadeemiku, juhi ja konsultandi.

Asukohad

  • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

Küsimused