Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

Sissejuhatus

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (hinnanguliselt 2000. aastal) on Bologna ülikooli (u. AD 1088) ärikool. alt =" BBS kuulub Euroopa kõige innovaatilisemate ärikoolide hulka ja on üks mainekamaid asutusi Itaalias. Interdistsiplinaarne väljavaade, tööstuse integreerimine ja rahvusvahelistumine on kooli filosoofia põhisambad, mille eesmärk on anda õpilastele sobivad oskused, et silmitsi seista pidevalt muutuva ja keeruka majandusmaastiku kindluse, teadmiste ja motivatsiooniga edu saavutamiseks.

Bologna Business School peakorter asub 16. sajandist pärit renessansiaegses hoones Villa Guastavillani, mis asub Bolognese mägedes, vähem kui kümne minuti kaugusel kesklinnast. Siin elavad ajalugu, tehnoloogia ja traditsioon koos ilusas ja loomulikus raamistikus. Bologna on elav linn, mis asub Itaalia südames - 30 minuti kaugusel Firenze, ühe tunni kaugusel Milaanost, kahe tunni kaugusel Roomast ja Veneetsiast - Emilia-Romagnas, mis on üks rikkamaid piirkondi Euroopas.

BBS

alt = "BBS pakub 360 ° akadeemilist ja" reaalses maailmas "hariduslikku kogemust, sealhulgas täiskohaga magistrikraade (inglise ja itaalia keeles) ning osalise tööajaga magistriõppe ja lühiajalisi programme juhtidele ja spetsialistidele. Kool teeb koostööd tööstusega - juhtivad ettevõtted, pakkudes neile silmapaistvaid juhte ning kvaliteetseid ja kohandatud programme. Keskmise suurusega ettevõtete ja „Made in Italy“ tööstuste küsimustele pööratakse erilist tähelepanu uurimistöö ja sihtotstarbeliste projektide kaudu.

BBS

Alt = "BBS-i kogukond on perekond, mis koosneb üliõpilastest, vilistlastest, teaduskondadest, juhtidest ja ulatuslikust ärivõrgustikust, kuhu kuulub üle 500 riikliku ja rahvusvahelise ettevõtte. Üliõpilasi, igal aastal üle 600, on pärit kogu maailmast ja erinevatest akadeemilistest ja erialane taust. alt = "BBSi teaduskonda on kaasatud üle 300 riikliku ja rahvusvahelise õppejõu, akadeemiku, juhi ja konsultandi.

Statistika

Lühidalt

50+

Programmid

1600+

Õpilased igal aastal

250+

Teaduskonna liikmed

9400+

Vilistlased pärit

103

Riigid üle maailma

500+

Meie võrgus olevad ettevõtted

17

Rahvusvahelised partnerid

 

  Ülikooli omadused

  Üks kasvav ülikoolilinnak, kolm kohta, mida kogeda

  Kolm asukohta, kolm kohta, kus BBS töötab tuleviku ehitamise nimel, koos Bologna ülikooli, ettevõtete ja loomulikult meie kogukonnaga. BBS tervitab uhkusega vilistlasi, tudengeid, töötajaid ja külalisi tagasi Villa Guastavillani, messikeskusesse ja peagi Villa vastas asuvasse uude ülikoolilinnakusse.

  Bologna Business School töötajate esimene isiklik kohtumine oli võimalus meenutada tulevikuga ja tuleviku nimel töötamise väärtust ja tähtsust. Inimeste tulevik, kahtlemata eelkõige teaduse ja hariduse, aga ka paikade ja nende poolt esindatava tulevik.

  Kohtades, kus BBS elab , kohtuvad minevik ja olevik ning vaatavad tulevikku, mis teab, kuidas igas väljakutses uutest võimalustest kinni haarata. Minevik ja olevik ühendavad loo energia, mis pulseerib läbi ajaloolise Villa Guastavillani koridoride ja saalide. Suure kunstiväärtusega hoone, mitte ainult BBS vaid ka Bologna linna ja kõigi nende ilu sümbol, suurepärane renessanssvilla on ülikoolilinnaku BBS peakorter . Tänu Bologna ülikooli poolt 2000. aastate alguses tehtud hoolikale restaureerimistööle on sellel klassiruumides endiselt suurepärased freskod ja terve ruum "renessansi grottide" stiilis. Tänu purskkaevuga aedadele ja villat ümbritsevale suurele pargile on muljetavaldav ka välisilme. Pandeemia on esitanud meile väljakutse mitte ainult kiirendada tehnoloogilist ümberkujundamist, mis on juba käimas ajaloolises ülikoolilinnakus, kus on tipptasemel tehnoloogiliste tööriistadega varustatud klassiruumid ja laborid, vaid ka osaleda uute ruumide ja lahenduste otsimises.

  BBS ajutise ülikoolilinnaku asukoht Bologna messikeskuses oli tõeline proovikivi, kuidas vastata kooli igapäevaelu muutuvatele nõudmistele. Tänu uue saali hüpertehnoloogilistele ruumidele saime kõik kursused isiklikult läbi viia täiesti ohutult ja järgides pandeemia erinevates faasides aeg-ajalt kehtestatud regulatsioone. Tõepoolest, projekt tuleneb veendumusest, et füüsiline kohalolek ja inimestevahelised suhted on õppimise keskne komponent. Selles ruumis on 8 klassiruumi, mis mahutavad kuni 370 õpilast , ning 11 õpperuumi ja ruumi töötajatele ja õppejõududele, mis kõik asuvad piirkonnas, mis tavaliselt mahutab kuni 6000 inimest. Klassiruumis jagamine ja suhtlemine on võimaldatud laia poolringikujulise paigutusega ning saali süda on mõeldud suure areenina, mis meenutab Itaalia linnaväljakut, mis on traditsiooniline kohtumispaik.

  Otse Villa Guastavillani vastas püstitatakse uus ülikoolilinnak , mis laiendab olemasolevat, et vastata tõhusalt ettevõtete ja üliõpilaste kasvavale nõudlusele. Uus ülikoolilinnak on jätkusuutlikkusele keskendumise poolest rahvusvaheliselt tuntud Itaalia arhitekti Mario Cucinella töö. Nii minevik, olevik ja tulevik mitte ainult ei kohtu, vaid hakkavad kokku sulanduma, et luua projekt, mille eesmärk on alati innovatsioon , suurendades samal ajal seda ainulaadset ajalugu.

   Akrediteeringud

   EFMD Equis-akrediteeringuga

   Asukohad

   • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

   Küsimused