Keystone logo
Beit Berl College

Beit Berl College

Beit Berl College

Sissejuhatus

Beit Berl College on multidistsiplinaarne kolledž, mis on keskendunud koolitajate koolitamisele, juhtides samal ajal hariduse, ühiskonna ja kunsti uusi arenguid. Me näeme hariduses sotsiaalse liikuvuse, võrdsuse ja õigluse vahendit Iisraeli ühiskonna kõikides sektorites.

Beit Berli akadeemiliste töötajate poolt läbi viidud uuringud on saanud mainekaid stipendiume, neid avaldatakse laialdaselt juhtivates rahvusvahelistes akadeemilistes ajakirjades ning neid esitatakse ja arutatakse akadeemilistel konverentsidel Iisraelis ja kogu maailmas. Kolledžil on ulatuslik raamatukogusüsteem, sealhulgas üks araabia keele suurimaid ja silmapaistvamaid kogusid, spetsiaalne kunsti- ja digitaalse meedia raamatukogu ning lastekirjanduse keskus, mis sisaldab palju haruldasi köiteid.

Beit Berli lõpetajad moodustavad peaaegu viiendiku Iisraeli ilmalike avalike koolide õpetajatest - juudi ja araabia - ning neil on silmapaistvad kohad Iisraeli riiklikus ja kohalikus omavalitsuses, era- ja mittetulundussektoris ning ülemaailmses kunstiringkonnas.

Asukohad

  • בית ברל, כפר סבא

    4490500, בית ברל, כפר סבא

    Küsimused