Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Sissejuhatus

Murelik ja hooliv õppejõud ning väike kogukonna õhkkond teevad Bellarmine'i hariduskoolist targa valiku edukaks akadeemiliseks karjääriks. Kutsehariduskursused, valdkonnapõhised kogemused koolides ja tugev vabade kunstide taust valmistavad õpilasi ette erinevate õppijate õpetamise väljakutsetele vastamiseks. Hariduskooli silmapaistvad programmid annavad meie õpilastele hindamatu eelise karjäärieesmärkide saavutamisel.

Hariduskool kasutab igapäevases klassiruumis mitmesuguseid materjale ja tehnoloogiat. Õpilased saavad praktilisi kogemusi riigikoolides kasutatava tehnoloogia, standardiseeritud ja diagnostiliste testide ning klassiruumis kasutatavate tehnikate ja materjalide tegelike näidete kohta. Klassiruumid on varustatud SmartBoard-tehnoloogia ja iPadidega, mis võimaldab õpilastel olla interaktiivsem Internetist pärineva teabe, klassiruumi esitluste ja õppematerjalidega.

Haridusteaduskonna õppejõud usuvad, et tõhusaks õpetajaks õppimine toimub nii teooria kui ka praktika uurimise kaudu. Seetõttu alustavad õpetajakandidaadid vaatluse ja välitöödega esmakursuse esimesel semestril ning jätkavad seda nelja aasta igal semestril. Keskmiselt saavad Bellarmine'i õpilased igal semestril 30 tundi välitööd. Kõrgema aasta sügissemestril läbivad kandidaadid semestri pikkuse üliõpilaste õpetamise kogemuse. See intensiivne erialane semester võimaldab kandidaatidel täpsustada õpetamisoskusi, mis valmistavad neid ette tasuvaks karjääriks.

Haridusprogrammi lõpetajad leiavad tööd põhi-, kesk- ja keskhariduses avalikes ja erakoolides. Bellarmine'i õpetajad on alati väga nõutud.

Asukohad

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Küsimused