Keystone logo
Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Sissejuhatus

  • 100% Rubeli ärikooli lõpetanutest töötab või jätkab haridusteed
  • Meie lõpetajad töötavad ja õpivad 30 USA osariigis + 3 rahvusvahelises sihtkohas

2018. aasta tulemuste klass kuus kuud pärast alustamist. Andmete kogumine ja analüüs Karjääri Arenduskeskuse poolt.

Missioon

W. Fielding Rubeli ärikooli missiooniks on pakkuda katoliku vabakunstitraditsioonis õpilasekeskset kvaliteetset haridust, mida rikastavad erinevad intellektuaalsed perspektiivid, et teenida ühiskonda eesmärgiga, taipades ja kaastundlikult kooskõlas Bellarmine'i ülikooli missiooniga.

Kooli tähtsündmused

"Üks riigi parimatest ärikoolidest" - Princetoni ülevaade

Bellarmine pakub meie äriõpilastele ainulaadset hariduslikku kogemust: laiapõhjalist vabade kunstide haridust, mida täiendab tipptasemel ettevõtluse ettevalmistamine. Seda erinevust suhtuvad tööandjad üsna soodsalt, kes ütlevad, et neile meeldivad meie lõpetajad kirjutamise ja kriitilise mõtlemise oskuste tõttu.

Ka ärikool on tähelepanuväärne uuenduste ja ärisuundumuste kiire kaasamise õppekavasse. Näiteks julgustavad paljud tööandjad tänapäeval oma töötajaid omandama MBA kraadi; seetõttu on Bellarmine tutvustanud mitmeid programme, mis viivad esmakursuslased MBA kraadi vaid viie (või viie ja poole) aastaga.

Teine oluline aspekt Bellarmine'i ärihariduses on praktika ja / või rahvusvahelise kogemuse nõue. Nõuame õpilastelt ettevõtluskogemuse omandamist - seda saab saavutada rakenduskursuste projektide, praktikakohtade ja / või kursusenõuete, aga ka võimalike vabatahtlike äriprojektide kaudu. See tagab, et omandate praktilisi kogemusi juba üliõpilasena, mis muudab teid pärast kooli lõpetamist palju turustatavamaks.

Bellarmine'i ülikooli W. Fielding Rubeli ärikool on akrediteeritud AACSB Internationali poolt (Association for Advance Collegiate Schools of Business), mis asetab selle rahva eliitkoolide hulka. Bellarmine pole mitte ainult esimene ja ainus eraülikool Kentuckys, kes on saavutanud AACSB akrediteerimise, vaid vähem kui 5 protsenti ärikoolidest kogu maailmas on selle eristuse saavutanud.

Täiendavad tunnustused

• Finantsmagistrikraad asetas Rubeli ärikooli nr 9 raamatupidamise ja rahanduse alal oma parimate väikekolledžite nimekirja.

• MBAPrograms.org üks parimaid ja ilusamaid B-kooli ülikoolilinnakuid

• Tunnustatud CFA Instituudi liitunud ülikoolina

Asukohad

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Programmid

    Küsimused