Keystone logo
Belmont University

Belmont University

Belmont University

Sissejuhatus

Jätkuvalt kõige innovaatilisemaks ülikooliks tunnistatud Belmont University kutsub üle 8200 üliõpilast, kes esindavad kõiki osariike ja rohkem kui 28 riiki. Ülikoolilinn asub 93 maalilisel aakril, mis asuvad Tennessee osariigis Nashville'i kesklinnast vaid kahe miili kaugusel. See on dünaamiline ja elav keskus valitsuse, tervishoiu, muusika, turismi ja muu jaoks. Nelja-aastane privaatne ülikool ühendab Belmont vabade kunstide ja erialase hariduse paremad küljed kristlikus õppimis- ja teenimisringkonnas. Ülikooli eesmärk on aidata üliõpilastel uurida oma kirgi ja arendada oma andeid maailma vajaduste rahuldamiseks.

Meie missioon: Belmont University on üliõpilaskeskne kristlik kogukond, mis pakub akadeemiliselt väljakutseid pakkuvat haridust, mis annab erineva taustaga meestele ja naistele võimaluse distsiplineeritud intelligentsuse, kaastunde, julguse ja usuga maailma kaasata ja muuta.

Meie visioon: olla juhtiv ülikoolide seas, ühendades vabade kunstide ja erialase hariduse paremad küljed kristlikus õppimis- ja teenimisringkonnas.

Meie väärtused: üliõpilaskeskse kristliku kogukonnana, kellel on rikkalik baptisti pärand, toetab Belmont University intellektuaalse, vaimse, isikliku ja ettevõtteelu jaoks järgmisi põhiväärtusi: ausus, uurimine, koostöö, teenimine ja alandlikkus.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Nashville

    Belmont Boulevard,1900, 37212, Nashville

    Küsimused