Keystone logo
Berklee College of Music - Campus Valencia

Berklee College of Music - Campus Valencia

Berklee College of Music - Campus Valencia

Sissejuhatus

Berklee on silmapaistev kaasaegse muusika ja etenduskunstide instituut, mis pakub bakalaureuse- ja magistriõppe programme oma ülikoolilinnakutes Bostonis, Massachusettsis ja Valencias, Hispaanias ning oma auhinnatud kaugõppeprogrammi Berklee Online kaudu.

Pühendatud maailma enim inspireeritud kunstnike loomingulise ja karjääripotentsiaali kasvatamisele, kajastub Berklee pühendumus kunstiõppele tema üliõpilaste, õppejõudude ja vilistlaste töös - sadu neist on tunnustatud Grammy, Tony, Oscari ja Emmy auhindadega .

Berklee muusikakolledžis ja Bostoni konservatooriumis Berklees uurivad õpilased interdistsiplinaarseid lähenemisviise muusikale, tantsule, teatrile, filmile, ärile, tervishoiule, haridusele, tehnoloogiale ja muule. Rohkem kui 100 riigist pärit õpilaste ja vilistlastega ning hariduspartneritega üle maailma loome uusi sidemeid kunstiliikide, muusikatraditsioonide ja tehnoloogiate vahel, et luua dünaamiline, mitmekesine ja koostööl põhinev ülemaailmne kunstikogukond.

Berklee Valencia kohta

Berklee ülikoolilinnak Valencias on esimene rahvusvaheline ülikoolilinnak, mille asutas tuntud Berklee muusikakolledž – ja selle esimene ülikoolilinnak väljaspool Bostonit. Hispaanias Valencia ikoonilises kunstide ja teaduste linnas asuv suurepärane 3600 ruutmeetri suurune ülikoolilinnak on loodud spetsiaalselt muusika jaoks ja on varustatud tipptehnoloogiaga.

Berklee Valencia ülikoolilinnaku eesmärk on pakkuda muusikaliselt andekamate rahvusvaheliste üliõpilaste karjääri alustamiseks kogu maailmas. Pakkudes ainulaadset õppekava ja rahvusvahelist karjäärikeskust, mis abistas õpilasi üleminekul üliõpilasest muusikaprofessionaaliks, esitles ülikoolilinnak Berklee College of Musici esimesi magistriõppe programme kaasaegse muusika vallas (Filmi-, televisiooni- ja videomängude hinded; kaasaegne 2012. aasta septembris Performance (tootmise koondumine) ja ülemaailmne meelelahutus- ja muusikaäri ning käivitas 2013. aasta septembris neljanda uue kraadiõppe programmi: muusika tootmine, tehnoloogia ja innovatsioon.

Lisaks pakub Berklee ülikoolilinnak Valencias esimese aasta välismaal ja välisõpingute programme Bostoni Berklee üliõpilastele üheks või kaheks õppeperioodiks Valencias, suve- ja eriprogrammides, samuti uut võimalust muusikutele üle maailma liituda. ülemaailmne muusikakogukond – esinejate, praktikute ja juhtidena.

Missioon ja filosoofia

Berklee College of Music missiooniks on koolitada, koolitada ja arendada õpilasi, et nad saavutaksid muusikas karjääri. Meie õppekava aluseks on kõigi meie õpilaste muusikaoskuse kasvatamine.

Visioon aastaks 2025

Kaasaegse muusika silmapaistva instituudina muudab Berklee muusikaharidust ja suurendab muusika jõudu meie maailma paremaks muutmiseks. Luues kaasava kultuuri, mis edendab mitmekesisust selle kõigis vormides, toetame maailma kõige inspireeritumate muusikute kasvu, et nad saaksid täielikult realiseerida oma kunstilise, loomingulise ja karjääripotentsiaali. Berklee loob uusi sidemeid kunstiliikide, muusikakultuuride, tehnoloogiate ja institutsioonide vahel, luues dünaamilise ülemaailmse võrgustiku, mis soodustab innovatsiooni, koostööd ja kogukonda.

Ajalugu

Berklee asutas Lawrence Berk, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudis koolitatud insener ning CBS ja NBC raadioorkestrite veteran arranžeerija, kes soovis õpetada kaasaegset muusikat ja pakkuda töötavale muusikule praktilist karjääriettevalmistust. Tema idee läks põlema ja väikesest õppestuudiost kasvas veidi enam kui kahe aastakümnega suur kool ja seejärel kolledž.

Akrediteerimine

Hispaanias Valencias asuva Berklee ülikoolilinnaku kraadiõppe programmid on akrediteeritud nii Ameerika Ühendriikide kui ka Euroopa ametiasutuste poolt.

Kõik Berklee kraadiõppe programmid on akrediteeritud New Englandi koolide ja kolledžite assotsiatsiooni (NEASC) kõrghariduse komisjoni poolt, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud hariduse kvaliteedi alal.

Muusika magister filmide, televisiooni ja videomängude skoorimise alal; magistrikraad ülemaailmses meelelahutus- ja muusikaäris; ja Master of Music in Contemporary Performance (produktsioonikontsentratsioon) on lisaks akrediteeritud Hispaania haridusasutuste poolt, mis kehtib kogu Euroopa kõrgharidusruumis (EHEA).

Sisseastumised

Asukohad

  • Valencian Community

    Avinguda del Professor López Piñero,1, 46013, Valencian Community

    Küsimused