Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Sissejuhatus

BSBI ülikoolilinnakutega Berliinis, Hamburgis, Pariisis, Ateenas ja Barcelonas valmistab oma õpilasi ette, et avaldada ärimaailmas tõeliselt olulist mõju. Kõik programmid on rikastatud BSBI kolme põhiväärtusega: ettevõtlikkus, juhtimine ja edu ning keskenduvad tugevalt praktiliste ja asjakohaste oskuste parandamisele tänapäeva turu jaoks. Õpilased omandavad enesekindluse oma ametialaste unistuste elluviimiseks, viimistledes ihaldatumaid oskusi ja õppides oma ala tipptasemel valdkonnale keskendunud akadeemikutelt. Samuti saavad nad kasu suurepärasest karjääritoetusmeeskonnast, kes juhendab täiendavalt.

 1. BSBI liikmete hulka kuuluvad: AACSB International – kolledžite ärikoolide edendamise assotsiatsioon, UN-PRME, Erasmus, Erasmus+ ja Business Graduates Association (BGA) pronksiliige.
 2. Mitmed õppekohad – meie hästi varustatud põhilinnak asub Saksamaa pealinna Berliini südames. Saksamaa on Bloombergi 2021. aasta innovatsiooniindeksi järgi üks maailma uuenduslikumaid riike. Meil on ka õppekohad Hamburgis, Pariisis ja Ateenas.
 3. BSBI pakub segaõppe formaate, et saaksite õpingute kõrvalt žongleerida ka teiste kohustustega. BSBI on oma õpetamise keskmesse integreerinud virtuaalse õpikeskkonna (VLE) ja e-õppe programmid.
 4. Suurepärane üliõpilaste tugi - Pakume suurepärast akadeemilist õppemaksu, garanteeritud väikesemahulisi klasse, valdkonna eksperte ja külalisesinejate esitlusi.
 5. Tunde õpetatakse inglise keeles ja saadaval on tasuta saksa keele tunnid. See aitab teil pärast lõpetamist suurendada oma töövõimalusi Saksamaal.
 6. Spetsiaalne karjääriteenus - alates CV töötubadest ja võrgustikeüritustest kuni isikupärastatud karjäärinõustamiseni on meeskond valmis pakkuma õpilastele karjäärisoovide täitmiseks vajalikke eriteenuseid.
 7. Õppejärgne Saksa viisa-kui soovite pärast lõpetamist Saksamaal elamisluba pikendada, saate taotleda tööotsimisviisa kuni 18 kuuks, mis võimaldab teil töötada ilma piiranguteta. Saksamaal karjäärivõimalustest kasu saamiseks on vaja heal tasemel saksa keelt.
 8. Tasuta juriidiline tugi: kui jõuate Saksamaale, pakub meie juriidiline partner SERS viisanõu ja abi täiesti tasuta.

Õpitulemused

 • Meie programmide eesmärk on arendada praktilisi ärioskusi, mis on vajalikud tänapäeva globaalsel äriturul õitsenguks.
 • Ettevõtlikkuse, juhtimise ja edu keskmes on meie programmides teooria ja praktika, et hoida õpilasi kursis viimaste tööstusharu suundumustega.
 • Pakume bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi programme, mis kõik keskenduvad sellele, et aidata teil saada oma valdkonna erakordseks juhiks.
 • Tööstusekspertide kavandatud ja tarnitud programmid pakuvad teile konkurentsieelist, mis on vajalik ülemaailmsel tööturul silma paistmiseks.

Mitmekesisus, klassi suurus, õpilaste rahulolu

Ettevõtlus, juhtimine ja edu on keskmes, BSBI pakub tööstusharu jaoks olulisi programme, mis keskenduvad teie tööalase edu tagamiseks vajalike praktiliste ärioskuste arendamisele. Need programmid on rahvusvahelise turu vajaduste rahuldamiseks konkurentsivõimelise hinnaga. Meie peamise ülikoolilinnakuga Berliinis meelitab BSBI mitmekülgset üliõpilasrühma, kus on esindatud enam kui 90 rahvust.

Pakume bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme, mis kõik keskenduvad sellele, et aidata teil saada oma valdkonnas erakordseks juhiks. Meie akadeemiliste partnerite hulka kuuluvad: Loominguliste Kunstide Ülikool (UCA), Concordia Ülikool Chicago (CUC) ja Rahvusvaheline Telemaatikaülikool UNINETTUNO.

Oleme uhked, et oleme mitmete organisatsioonide liikmed, nagu The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The United Nations – Principles for Responsible Management Education (UN-PRME) ja The Business Graduates Association (BGA). Need liikmesused näitavad meie pühendumust akadeemilisele tipptasemele, rikastades meie õpilaste õppimiskogemust ja võimaldades neil juurdepääsu kasvavale juhtivate valdkonna osalejate võrgustikule. Need liikmesused pakuvad BSBI-le mitmesuguseid ressursse ja juurdepääsu professionaalide võrgustikule, aidates meil jätkuvalt pakkuda õpilastele paindlikke ja taskukohaseid programme.

 1. Lai valik programme ärist, turundusest ja rahandusest kuni loovkunsti ja IT-ni, nüüd on võimalus õppida veebis või omada rahvusvahelist mitme ülikoolilinnaku haridust partnerlussuhetega Prantsusmaal ja Kreekas.
 2. Väikesed klassisuurused ja mitmekesine enam kui 90 rahvusest õpilaste kohort, mille tulemuseks on rikastatud õpikeskkond ja kultuuri jagamine.
 3. Silmapaistvad üliõpilasteenused, alates tervitusnädalast, eakaaslastest kuni eakaaslaste juhendamiseni, klassivälised tegevused, nagu värskemad peod, ärivõistlused, talendisaated ja palju muud.
 4. Paindlikud makseplaanid, osalised stipendiumid ja sooduspakkumised.

Sisseastujale

Bakalaureuseõppe programmid

 • Vanus: 17-20 aastat vana
 • Hariduse taust:
  • Gümnaasiumi lõpetanu;
  • Tiitlid antakse pärast vähemalt 11 -aastase koolitee lõpetamist;
  • Akadeemiline kvalifikatsioon: ECCTIS on samaväärne GCSE-ga.
 • Töökogemus: puudub / võimalik varajase vanusega vabakutseline osalise tööajaga töö online-võimaluste buumi tõttu.

Aspirantuur

 • Vanus: 21-34 aastat vana
 • Hariduse taust:
  • Bakalaureuse-/bakalaureusekraad;
  • Võib hinnata vähemalt kolmeaastase juhtimiskogemuse asjakohase töökogemuse põhjal;
  • Võimalik, et koos teiste kraadiõppega (soovib karjääri vahetada).
 • Töökogemus: Võib hinnata vähemalt kolmeaastase juhtimiskogemuse asjakohase töökogemuse põhjal.

Doktorikraad

 • Vanus: 23 - üle
 • Hariduse taust:
  • Bakalaureusekraad ettevõtlusega seotud distsipliini tunnustatud asutuses; magistrikraad või 7. astme kraadiõpe või MBA tunnustatud institutsioonist.
  • Kandideerima on oodatud ka teiste erialade kraadidega taotlejad ning bakalaureusekraadi või magistrikraadita taotlejad, kellel on muu akadeemiline kvalifikatsioon ja märkimisväärne töökogemus juhtivtasemel. Nende aktsepteerimine võib sõltuda edukast sisseastumistestist ja intervjuust.

Ideaalsed õpilased

Bakalaureuseõppe programmid:

 • Keskkooliõpilased, kes soovivad omandada oma bakalaureusekraadi väljaspool riiki;
 • Õpilased, kes soovivad parandada töövõimalusi, saavad tulevikus kõrgemat palka.

Kraadiõppe programmid:

 • Noored linnatöötajad/üliõpilased, kes soovivad oma volikirja alla lisada kraadiõppe, et suurendada nende organisatsioonis tööalast konkurentsivõimet ja suurema palga saamise võimalusi.

Doktorikraad:

 • Spetsialistid, kes soovivad kindlustada töökohti suurtes konsultatsioonifirmades, rahvusvahelistes jaemüüjates ja moemajades ning muudes teenindussektorites või kes soovivad omandada teaduskraadi maailma tippülikoolides.

112194_110926_BSBI.png

Asukohad

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     Küsimused