Keystone logo
© BGU
Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

Ben-Gurion University of the Negev

Sissejuhatus

Ben-Gurion University of the Negev ( BGU ) on tuntud oma tipptasemel teadusuuringute ja innovatsiooni, tervitatava ülikoolilinnaku keskkonna ja silmapaistva üliõpilaselu poolest. Ülikool püüdleb tipptasemel teadusliku innovatsiooni, valdkondadevahelise koostöö ja piiride nihutamise poole, et mõjutada kogukondi kogu maailmas. BGU on meie prioriteedid kultuurivahetus ja kultuuriline keelekümblus. Oma akadeemilises või uurimisprogrammis õpite koos kohalike eakaaslastega. Julgustame oma Iisraeli ja rahvusvahelisi õpilasi võtma aega, et üksteiselt õppida lisaks klassiruumis õpetatule.

Ben-Gurion University of the Negev on üks Iisraeli juhtivatest teadusülikoolidest ja paljudes valdkondades maailma juhtivate ülikoolide seas.

Sellel on umbes 20 000 inseneriteaduste teaduskonna üliõpilast ja 4 000 õppejõudu; Terviseteadused; Loodusteadused; Pinchas Sapiri humanitaar- ja sotsiaalteaduste teaduskond; Guilford Glazeri äri- ja juhtimisteaduskond; Joyce'i ja Irving Goldmani meditsiinikool; Kreitmani Kõrgkool; Ajuteaduste ja tunnetuse koolkond; Jätkusuutlikkuse ja kliimamuutuste kool ja Albert Katzi rahvusvaheline kõrbeuuringute kool. Rohkem kui 100 000 vilistlast mängivad Iisraelis olulist rolli kõigis teadus- ja arendustegevuse, tööstuse, tervishoiu, majanduse, ühiskonna, kultuuri ja hariduse valdkondades.

Ülikoolil on kolm peamist ülikoolilinnakut: perekonna Marcus ülikoolilinnak Beer-Shevas; uurimislinnak Sde Bokeris ja Eilati ülikoolilinnakus ning seal asuvad riiklikud ja multidistsiplinaarsed uurimisinstituudid: Riiklik biotehnoloogia instituut Negevas; riiklik päikeseenergia instituut; Ilse Katzi nanoskaala teaduse ja tehnoloogia instituut; Jacob Blausteini kõrbeuuringute instituudid; Ben-Gurioni uurimisinstituut Iisraeli ja sionismi uurimiseks ning Heksherim - juudi ja Iisraeli kirjanduse ja kultuuri uurimisinstituut.

Täiustatud uuringud ja rakendused teaduse ja tehnoloogia esirinnas

Rohkem kui 800 vanem- ja 1100 nooremõppejõudu töötavad koos oma kraadiõppuritega arenenud laborites enam kui 60 interdistsiplinaarse uurimiskeskuse raames.

Lisaks puhtale teadustööle on Ben-Gurioni ülikool keskendunud ka rakendusuuringutele.

Tehnosiirdeettevõtte BGN Technologies kaudu, mis vastutab ka ülikooli patendiportfelli eest, algatab, juhib ja viib ülikool ellu projekte asutuste, ettevõtete ja sihtasutustega kogu maailmas ning meelitab ligi strateegilisi partnereid ja investoreid teaduse, tehnoloogia ja tööstuse, sealhulgas sisejulgeoleku valdkonnas; bioinformaatika; robootika, energia ja kütused; ergonoomika; küberturvalisus; nanotehnoloogia; veevarud; ökoloogia ja keskkond, inimese geneetika; epidemioloogia; tüvirakud; diabeet; vähk; täiustatud ravimid; biotehnoloogia ja põllumajandustehnoloogia; infotehnoloogia ja side; keskkonna veepuhastus; ja alternatiivsed energiaallikad.

Roheline ülikoolilinnak

Iisraeli keskkonnauuringute liider Ben-Gurioni ülikool on samuti pühendunud keskkonna eest hoolitsemisele osana algatusest "Roheline ülikoolilinnak".

Ülikool on säästva poliitikaga ülikoolide maailma edetabelis 46. kohal ning juhib programme keskkonnakaitse, ressursside kasutamise vähendamise, energiatõhususe, teadustöö edendamise ning laiaulatuslike haridus- ja kogukonnategevuste edendamiseks.

Advanced Technologies Park – kõrgtehnoloogia ja biotehnoloogia park

Ben-Gurioni ülikool on partner Marcuse perelinnaku kõrval asuva Advanced Technologies Parki algatamisel ja rajamisel. Projekt on ainulaadne avaliku ja erasektori partnerlus, mis ühendab ülikooli ja Beer-Sheva linna silmapaistvad saavutused Iisraeli ja kogu maailma juhtivate ettevõtetega ning tähistab Iisraeli teadusmaailmas verstaposti. See kõrgtehnoloogia ja biotehnoloogiapark on asustatud teedrajavate teadus- ja tehnoloogiaettevõtetega üle kogu maailma.

Pargi kõrvale ehitatakse ka IDF-i kõrgtehnoloogia keskus ning side teadus- ja arenduskeskus.

Energiaalgatus

Ben-Gurioni ülikool edendab teadusuuringuid rohelise energia, alternatiivse ja taastuvenergia, sealhulgas taastuvkütuste, päikeseenergia ja muu valdkonnas. Samuti töötab ta välja paljude energeetikavaldkonna bakalaureuse- ja magistrikraadide õppekavasid.

Akadeemiline ja inimlik tipptase

Ben-Gurioni ülikool on oma pluralistliku ja interdistsiplinaarse lähenemise tõttu üliõpilaste ja teadlaste jaoks suur atraktsioon. Selle teadlaste, üliõpilaste ja vilistlaste muljetavaldavad saavutused nii akadeemiliselt kui ka tööturul on suurepärase teadus-, õppe- ja õppetaristu tulemus. Avatud ja sõbralik õhkkond koos noore ja originaalse mõtteviisiga julgustab tudengeid ja teadlasi edendama teadust, kultuuri ja ühiskonda ning murdma läbi barjääre teadustöös.

Negevi ja kogukonna kaasamise arendamine

Ben-Gurion University of the Negev mängib Negevi tööstuse, põllumajanduse ja hariduse arendamisel keskset rolli. Enam kui 6000 õpilast osaleb piirkonnas mitmesugustes kogukonna- ja sotsiaalprojektides: Beer-Shevas on 80 avatud korterit, kus õpilased elavad piirkondades, kus nad tegutsevad, osana kogukonnategevuse osakonnast. Seda lisaks õpingutele ja rikkalikule ülikoolilinnakuelule, mille poolest ülikool on tuntud.

Enneolematu hoog ja kasv

Ben-Gurioni ülikooli üliõpilaste arv on viimase kümnendi jooksul enam kui kahekordistunud. Ülemaailmsed akadeemilised reitingud asetavad ülikooli ülikoolide seas üle maailma ja teatud valdkondades, isegi maailma juhtide seas. Ben-Gurioni ülikool oli kõigi Iisraeli akadeemiliste asutuste seas õpilaste rahulolu osas esikohal.

Viisanõuded

Siin BGU Internationalis pakume hea meelega kogu vajalikku abi ja oskusteavet, mis aitab teil vastava viisa hankida. Pange tähele, et teie ainuvastutus on tagada viisa kehtivus kogu teie Ben-Gurion University of the Negev viibimise ajal.

Iisraeli seadus nõuab, et teie viisa kajastaks teie Iisraelis viibimise eesmärki. Iisraeli sisenemisel peab teie pass kehtima veel vähemalt kuus kuud pärast väljastatud viisa kehtivusaja lõppu.
Pange tähele: turistiviisaga Iisraeli sisenevatel välismaalastel ei ole lubatud viisa tüüpi muuta ning nad on sunnitud Iisraelist lahkuma, naasma oma koduriiki ja uuesti sisenema õige viisaga.

Esmakordselt viisa taotlemisel:

Iisraeli sisenemiseks ja seal viibimiseks peate hankima sobiva ja ajakohase viisa, mis on vastavuses teie viibimise eesmärgiga. Leppige kokku kohtumine lähimas Iisraeli esinduses ja võtke kaasa järgmised dokumendid, et oma passi vastava viisaga tempel teha (Iisraeli esindus teie riigis võib nõuda ka rohkem/muid dokumente):

 • Palun võtke viisataotlusega seoses abi saamiseks ühendust BGU viisakoordinaatoriga.
 • Hankige tervisekindlustus (võimalik ka rahvusvaheliste õppesuhete büroo kaudu). See on kohustuslik taotlus.
 • Hankige BGU lt vastuvõtu- ja kutsekiri.
 • Laadige nende veebisaidilt alla viisataotlusvorm.
 • Teie kehtiv pass
 • Kaasa võtta passipilt
 • Teie jätkusuutlikkuse tõend

Pärast viisa saamist:​

 • Saatke oma ravikindlustuspoliisi, vastuvõtukirja, kutsekirja ja viisa skaneeritud koopia BGU rahvusvaheliste akadeemiliste asjade büroo viisakoordinaatorile.
 • Kui saabute BGU sse, tooge viisakoordinaatorile oma passikontrollis saadud sissepääsuloa koopia. Pange tähele, et kõik välisriigi kodanikud peavad alati kaasas kandma kehtivat viisa ja passi koopiat.

Viisa pikendamine:

 • Iisraelis viisa pikendamiseks peate esitama kõik asjakohased dokumendid viisakoordinaatorile aadressil BGU . Vajalike dokumentide kohta lisateabe saamiseks leidke allpool olevast loendist teile sobivad viisakategooriad.
 • Palun arvestage, et viisa taotlemise protsess võtab aega. Taotlege viisa pikendamist kindlasti üks kuu enne selle kehtivusaja lõppu.

Asukohad

 • Be'er Sheva

  David Ben Gurion Blvd 1, Be'er Sheva, Israel, 8410501, Be'er Sheva

 • Sde Boker

  Sde Boker, Iisrael

  Küsimused