Keystone logo
BIMM Institute

BIMM Institute

BIMM Institute

Ülikooli omadused

Oleme pühendunud investeerima oma õpilaste parimasse õpetamis- ja õppimiskeskkonda, mis kõik on varustatud uusimate tööstusstandarditega varustatud seadmetega.

Arendage oma talente ja oskusi, kasutades samu seadmeid, tarkvara ja ümbrust, mida edukad valdkonna spetsialistid iga päev kasutavad.

Selleks, et saavutada oma eesmärke loomemajanduses – ja olla absoluutselt parim, mis saad olla – peavad teie ümber olema parimad seadmed ja rajatised. Seetõttu oleme varustanud oma kolledžid tööstusstandarditele vastavate rajatistega, mis konkureerivad maailma parimate stuudiote ja hariduskeskustega.

Alates esimesest tunnist meiega toetavad meie õppejõud teid, kui hakkate meie riist- ja tarkvaraga hakkama saama. Olenemata teie eelnevatest teadmistest, on nad alati valmis, et aidata teil oskusi täiendada, oma teadmisi täiustada ja eesmärke saavutada.

Meie rajatised pole õpilastele kättesaadavad mitte ainult õppetöö ajal, vaid neid saab broneerida ka väljaspool õppetööaega, sealhulgas laupäeviti. Teil ei jää kunagi puudust proovide tegemiseks ruumist, varustusest oma loomingu ellu äratamiseks ega kohast selle kriitilise projektikoosoleku läbiviimiseks.

    Asukohad

    • Berlin

      Bouchéstraße,12, 12435, Berlin

      Küsimused