Keystone logo
© BIMM University
BIMM University

BIMM University

BIMM University

Sissejuhatus

BIMM-i ülikoolis pakume laia valikut moodsa muusika, etenduskunstide, filminduse ja loovtehnoloogia kursusi enam kui 8000 õpilasele 14 koolis Ühendkuningriigis, Iirimaal ja Saksamaal. Oleme pikaajaliselt pühendunud loomemajanduse hariduse kõrgeima kvaliteedi pakkumisele, võimaldades õpilastel oma karjääripotentsiaali maksimeerida.

40 aastat oleme varustanud oma õpilasi teadmiste ja oskustega, mida nad vajavad, et vastata loomemajanduse nõudmistele – ja koolilõpetaja tunneb end tööstusele valmis. Lisaks akadeemilisele elule pakub BIMM-i ülikool kogukonda, mis on üles ehitatud ühisele kirele, loovusele ja uskumuste süsteemile. Meie kaasav kultuur on meie tegevuse keskmes, seob meid kokku ja viib meid edasi.

BIMM-i ülikooli kohta

Loomemajanduse ülikool

BIMM Ülikool on 40 aastat varustanud meie üliõpilasi teadmiste ja oskustega, mida nad vajavad loomemajanduse nõudmiste täitmiseks.

BIMM-i õpilasena saate osa ainulaadsest loomingulisest kogukonnast, millel on juurdepääs ületamatutele ühendustele ja reaalsetele tööstuskogemustele. Teil on võimalus olla sina ise ja õppida keskkonnas, mis teeb tihedat koostööd tööstusharudega, kus leiate oma koha.

Kujundame oma hariduse nii, et see vastaks tõeliselt ja tõestatavalt tänaste ja homsete loomemajanduse vajadustele. Pakume muusika-, filmi-, meedia- ja etenduskunstide kursusi. Meie programmid on tunnustatud oma parima õpetamiskvaliteedi poolest ja valdkonna tööandjad austavad neid kõrgelt.

Loomemajanduse hariduse ümberdefineerimine kõigi hüvanguks

BIMM University on koduks üle 8000 üliõpilasele 100 erinevast riigist. Oleme uhked oma mitmekülgse töötajate ja üliõpilaste kogukonna üle, kus koostöö ja võrgustike loomine on meie eetose keskmes.

BIMM inspireerib valdkonna professionaalide järgmist põlvkonda, luues kaasavaid ja loovaid õpikeskkondi, mis eemaldavad takistused ja loovad võimalused võrdseks osalemiseks loomemajanduses.

Asukohad

 • Brighton

  Brunswick Street West, 38-42, BN3 1EL, Brighton

 • Dublin

  62 – 64 Francis St, The Liberties, Dublin 8, D08 X209, Dublin

 • Birmingham

  93-96 Floodgate St, Deritend, B5 5SR, Birmingham

 • Manchester

  Bank House, Faulkner St, Manchester, M1 4EH, Manchester

 • London

  Barclay House, Effie Rd, SW6 1EN, London

 • Bristol

  25 King Square, BS2 8JN, Bristol

 • Berlin

  Bouchéstraße, 12, 12435, Berlin

 • Essex

  Southend Road, Essex, SS17 8JT, Essex

Küsimused