Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Sissejuhatus

Miks just BCUIC ja Birminghami linnaülikool?

Turvalisus

Igal ülikoolilinnaku hoonel on spetsiaalne turvalaud ja hoonetesse sisenemine on lubatud ainult märkide valdajatele - nimelt ülikooli töötajatele ja üliõpilastele.

Üliõpilaste teenused

BCUIC-l on oma tudengiteenuste meeskond, mis tagab iga õpilase heaolu. Meeskond korraldab iga semestri alguses orienteerumist ja registreerumist, pakkudes vajadusel puuetega inimeste abi ja õppimistuge. Igal poolaastal korraldab meeskond ka erinevaid ühiskondlikke tegevusi, et aidata õpilastel sisse elada ja sõpru saada.

Teie pojale või tütrele on ka eelis juurdepääsuks ülikooli infolauda, mis pakub tudengitele tuge ja nõu finantsküsimuste, tervise ja heaolu ning viisade ja sisserände küsimustes. Nii BCUIC-is kui ka Birminghami linnaülikoolis on esmatähtis üliõpilaste heaolu. mentatdgt / Pexels

SIJ-programm

BCUIC-il on loodud spetsiaalne programm, mis tagab õpilaste edusammude jälgimise. Kui õpilaste osavõtt langeb alla nõutud 85% või kui neil on mitu järjestikust puudumist, teavitatakse õpilasteenuste meeskonda ja probleemiga tegeletakse kõhklemata.

Akadeemilist tuge pakutakse mitmesuguste protsesside, sealhulgas üks-ühele kohtumiste ja individuaalsete õppekavade (ILP) kaudu, ning eduvõimalusi ülikoolis suurendab veelgi BCUIC-i kohustuslik interaktiivsete õppimisoskuste ja -kommunikatsiooni (ILSC) moodul. See moodul, mis on manustatud igasse BCUIC Pathway programmi, keskendub kõigile akadeemilistele oskustele, mis on vajalikud Suurbritannia ülikoolis edu saavutamiseks - sealhulgas ajajuhtimine, avalik esinemine, uurimine ja õigesti viitamine.

Karjäärivõimalused

Birminghami linnaülikool on Ühendkuningriigis tööalase konkurentsivõime hetkel 7. kohal ja 97% õpilastest asub tööle või õpib edasi kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

Enamik kraadiõppe kursusi hõlmab tööpraktika võimalusi ja ülikoolis rakendatakse ka tööalase konkurentsivõime kava, mida nimetatakse kraadiõppeks. See on auhinnaprogramm, mis registreerib õpilaste õppekavavälise tegevuse ja võimaldab neil liikuda pronksi, hõbeda ja kulla poole. See skeem on algusest peale manustatud igas astmes, nii et teie poeg või tütar saab BCUIC-i esimesest päevast alates hakata oma professionaalset profiili arendama. Birminghami linnaülikool pakub karjääritoetust kuni kolm aastat pärast üliõpilaste lõpetamist.

See hõlmab konsultatsioone karjäärinõustajatega ja juurdepääsu veebipõhisele e-juhendamise teenusele.

Kvalifitseeritud juhendajad

Paljud ülikooli 1700 akadeemilisest töötajast on oma ala praktikud ja juhtivad eksperdid. Teie poeg või tütar saab esmaseid ja ajakohaseid teadmisi otse asjatundjatelt - olgu nad siis terviseõpetuse, informaatika, äri, tehnika või kunsti õppimine.

See teadmiste tase kajastub BCUIC-i juhendajate meeskonnas, kes on oma erialadel võrdselt kvalifitseeritud.

BCUIC Law Foundationi programmi viib osaliselt läbi praktiseeriv vandeadvokaat Karen Parker; meie kunsti- ja disainiprogramme viib läbi juveelidisainer Kathryn Marchbank, kes on varem pidanud loenguid tuntud juveelikoolis.

Tunnustatud standardid

BCUIC sai uhkusega 2018. aasta aprillis kõrghariduse kvaliteedi tagamise agentuurilt (QAA) „kiiduväärt” aruande ning Birminghami linnaülikoolile omistati õpetamise kvaliteedi eest hõbedane staatus valitsuse õpetamise tipptaseme raamistikus (TEF) Juuni 2017.

BCUIC, ülikoolimaja, kesklinna ülikoolilinnak

Olles rahvusvaheline tudeng Birminghami linnaülikoolis Navitas on Vimeo.

BCUIC asub ülikooli majas ülikooli kesklinna ülikoolilinnas.

Õppides University House'is, olete jalutuskäigu kaugusel ülikooli peamisest ülikoolilinnast. See tähendab, et teid integreeritakse tavaõpilastega hästi ja teil on hõlbus juurdepääs mitmesugustele kaasaegsetele võimalustele - sealhulgas raamatukogule, milles on üle 135 miljoni ressursi.

University House'i optimaalne asukoht tähendab ka seda, et viibite vaid lühikese vahemaa kaugusel mõningatest Birminghami peamistest vaatamisväärsustest - näiteks Bullringi kaubanduskeskusest ja Selfridgesest ning New Stari rongijaamas riiklikust raudteeteenusest.

Asukohad

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

Küsimused