Keystone logo
Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

Sissejuhatus

BGU kohta

Oleme siin Bishop Grosseteste University (BGU) koolitanud õpilasi Lincolni linna ajaloolises südames juba üle 150 aasta, mis asub kaunilt rohelisel ja mõnusal ülikoolilinnas vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel Lincolni katedraalist, lossist ja vana Rooma linn. Oleme asutatud ühe saidi ülikoolilinnakus, nii et peaaegu kõik, mida vajate läheduses, olgu see teie juhendajad, sõbrad, loengud või kohad, kus soovite puhata.

Alustasime elu 1862. aastal anglikaani õpetajakoolitusena naistele. Meie 1962. aasta sajanda aastapäeva tähistamiseks muudeti meie nimi nii, et see hõlmaks praegust piiskop Grosseteste'i tiitlit 13. sajandi teadlase, filosoofi, koolitaja ja Lincolni piiskopi Robert Grosseteste auks (nii et ta on see, keda peate tänama) pika nime eest!). 2012. aastal saavutasime täieliku ülikooli staatuse ega ole sellest ajast tagasi vaadanud. Oleme näinud, et alates 1862. aastast on palju asju tulemas ja minemas, kuid me pole kunagi peatanud esmaklassilise hariduse pakkumist ja kõrge kvalifikatsiooniga lõpetajate väljatõstmist, kes lähevad maailma ja muudavad inimeste elu paremuse poole.

Viimastel aastatel oleme paljudes piirkondades läbi elanud kasvu plahvatuse, jäädes väikeseks ja sõbralikuks ülikooliks, laiendades ja arendades samal ajal oma kursuste portfelli põnevamateks valdkondadeks kui kunagi varem. Peame end endiselt hariduse asjatundjateks - oleme seda teinud ju üle 150 aasta -, kuid meie õpetamiskursused asuvad nüüd põneva hulga muude erialade kõrval. Praegu koolitame üle 2000 üliõpilase väga erinevates õppeainetes - pidevalt laieneva bakalaureuseõppe portfellis, meie traditsioonilises PGCE õpetajakoolituse marsruudis, tööpõhistel sihtasutuskraadidel, magistrikursustel ja isegi doktoriõppes (ja palju muud nende vahel). Oleme uhked, et oleme toetav kogukond ja püüame alati oma õpilaste elu paremaks muuta.

Oleme erakordselt uhked selle üle, et viimase 150 aasta jooksul on meie pühendumus esimese klassi haridusele püsinud järjepidev. Meie õpilased on Ühendkuningriigis ühed õnnelikumad, mis on meie jaoks uskumatult oluline. Me hoolime oma õpilastest tõeliselt ja soovime neid õpingute ajal toetada alates taotlemisest kuni lõpetamiseni. Elu pärast BGU-d on äärmiselt oluline ja pakume oma tulevase karjääri jaoks mitmeid erinevaid tugimeetodeid.

Meie ilus ülikoolilinnak

Oleme oma ülikoolilinnaku üle väga uhked. Oleme siin olnud väga pikka aega, arenedes ja kasvades koos ümbritseva linnaga. Otsime pidevalt täiendusi, et tagada BGU suurepärane koht õppimiseks, elamiseks, töötamiseks ja lõõgastumiseks. Viimastel aastatel oleme oma ülikoolilinnaku paljudele elementidele tuginenud ja neid ümber mõelnud, tagamaks, et meie õpilaste aeg meiega koos oleks võimalikult ergutav, huvitav, lõõgastav ja rahuldust pakkuv.

Mõned meie hooned pärinevad 1840. aastatest ja on tänapäevalgi kasutusel. Täiendame neid peeneid viktoriaanlikke hooneid uhiuue õppe- ja õppimisruumiga, pakkudes köitvat segu vanast ja uuest, intiimsest ja laienevast. Meie kaasaegne raamatukogu ja uhiuued kaasaegsed õpperuumid tagavad meie õpilastele siinse aja jaoks parimad võimalused.

Kuid muidugi on asjade akadeemiline külg ainult üks osa kraadiõppes õppimisest. Ka meie tudengid peavad veenduma, et nende ülikool suudab rahuldada nälja, janu ja meelelahutusvajadused - õnneks oleme selle katte saanud! Kuna ülikoolilinnakus on kohti, kus süüa, juua, lõõgastuda, sõpradega kohtuda, suhelda, vaadata uusimaid filme ja sportida, on meil kindlasti võimalik oma ülikoolilinnakusse palju kaasa pakkida, et teid ka edaspidi hoida!

Meie GOLD-hinnatud õpetus

Meie õppetööle on antud kõrgeim võimalik hinnang esimese valitsuse juhitud õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) hindamisel, mille omistati kõigest 26% -le Ühendkuningriigi ülikoolidest. See näitab, et meie tudengid saavad BGU-s sama kõrge haridustaseme nagu ka teistes juhtivates ülikoolides, nagu Cambridge ja Oxford.

Oleme alati püüdnud pakkuda siin BGU-s silmapaistvat õpetamist ja õppimist ning nüüd on meil auhind selle tõestamiseks. See tähendab, et saabuv tudeng võib olla kindel, et BGU-sse õppima asumine tagab neile võimalikult kvaliteetse hariduse.

Hindamiskomisjon tunnustas ja tõi esile BGU tugevused TEFi kõigis kolmes elemendis - nimelt õpetamise kvaliteedis, õpikeskkonnas ja üliõpilaste õpitulemuste osas. Nende kirjalikus avalduses kiideti BGU "isikupärastatud lähenemisviisi kvaliteetse toetusega" ja kommenteeriti BGUs pakutavat silmapaistvat tuge, mis tagab ", et kõigi taustaga tudengid saavutavad suurepäraseid tulemusi".

Oleme uskumatult uhked selle üle, et tunnustame oma tipptasemel õpetamist ja pakume kõigile oma õpilastele ka esimese klassi haridust.

128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Meie kõrge tööhõivega koolilõpetajad

Meie lõpetanute tööhõive määr on püsivalt kõrge. Viimase 10 aasta kaheksa jooksul oleme olnud riiklikult tööhõive osas tipptasemel ja õppime edasi aasta pärast kooli lõpetamist - ükski teine riigi ülikool ei saa sellega kiidelda! Muidugi arvame, et meie õpilased on fantastilised alates hetkest, mil nad ülikooli jõuavad, kuid meie eesmärk on pakkuda kogu nende siinviibimise aja jooksul võimalikult palju tuge, et aidata neil võimalikult palju tööle saada.

Meie kursused on loodud selleks, et aidata õpilasi ette valmistada pärast kooli lõpetamist. See võib toimuda praktika kaudu oma valdkonna jaoks sobivates kohtades või ülikoolis pakutavate üks-ühele tugiaegade kaudu. Samuti proovime hoida oma klassi suurused väiksemaks, et võimaldada isikupärasemat õpikogemust.

Samuti pakume õpilastele võimalust osaleda meie tööalase konkurentsivõime auhinna konkursil, mille eesmärk on aidata neil kooli lõpetamise ajaks töökeskkonnaks täielikult valmistuda, omandades väärtuslikku kogemust. Nad teenivad punkte, osaledes täiendava töökogemuse, vabatahtliku töö, osalise tööajaga ja puhkuse töös, osaledes vastavatel tööalase konkurentsivõime auhinna töötubadel ja loengutel ning osaledes ülikoolilinnas.

Meie õnnelikud õpilased

Siin BGU-s on meie tudengid Ühendkuningriigis kõige õnnelikumad ja nad armastavad siin õppimist - seda tõestab asjaolu, et meil on riiklikus üliõpilaste uuringus tudengite rahulolu kohta pidevalt kõrged hinnangud. Arvame, et meie õpilased on nii õnnelikud, et on palju põhjuseid. See võib puudutada suurepäraseid võimalusi, mis neil siin ülikoolilinnas on, tuge, mida nad saavad enne siin õppima asumist, või tõsiasja, et nad saavad seda tuge ka edaspidi kuni kooli lõpetamiseni ja ka pärast seda!

Siinsamas ülikoolilinnakus on meil lai valik rajatisi, alates enda kinodest, kohvikutest ja spordisaalist kuni teemakohaste moodsate võimaluste juurde, näiteks uhiuus arheoloogialabor ja ettevõtluskeskus ( rääkimata meie teatrist, Human Performance Laboratooriumist ja paljust muust). Meie tudengid naudivad nende võimaluste täielikku kasutamist kogu siin õppimise ajal koos meiega ja otsime alati oma ülikoolilinnaku täiustamist ja meie pakutavat.

Me hoolime oma õpilastest tõeliselt, seetõttu on eesmärk toetada neid õpingute vältel, alates avaldusest kuni lõpetamiseni. Elu pärast BGU-d on äärmiselt oluline ja pakume oma tulevase karjääri jaoks mitmeid erinevaid tugimeetodeid.

Meie tulevik

Oleme julged, laiendame silmaringi ja soovime kõigi õpilaste elu paremaks muuta. Meie uusimas ülikoolistrateegias on välja toodud, kuidas kavatseme pakkuda kursuste portfelli, mis pole mitte ainult tudengitele huvipakkuv, vaid varustab neid täielikult ka töömaailma või edasiste õpingutega. Viimastel aastatel oleme loonud oma ülikoolilinnaku uusi täiendusi (näiteks meie uhiuus nüüdisaegsed paindlikud õpperuumid Constance Stewarti saalis) ja välja töötanud komplekti uusi kraadiõppe kursusi (nõustamine, sotsioloogia, tervishoid)

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Meie nägemus

Bishop Grosseteste University on pühendunud õppimise eestvedajale, tipptaseme inspireerimisele ning oma tudengite ja töötajate ning kogukondade, mida see teenib, elu rikastamisele.

Meie missioon

Inglismaa ülikooli kiriku sihtasutuse inspireerituna on meie missioon:

  • Excel õpetamisel, õppimisel ja uurimisel
  • Võimaldage kõigil õpilastel saavutada valitud õppesuunal võimalikult kõrge tase
  • Pakkuge meie õpilastele elu rikastavaid võimalusi
  • Tunnistage püüdlusi ja saavutusi ning pakkuge võimalusi enesearendamiseks
  • Edendada eetost, milles väärtustatakse üksikisikuid ja tähistatakse mitmekesisust
  • Arendage tulemuslikku partnerlust, et laiendada ja süvendada meie välist panust nii piirkondlikul, riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil

Asukohad

  • Lincoln

    Longdales Road Lincoln Lincolnshire LN1 3DY, , Lincoln

Küsimused