We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Sissejuhatus

Bluedatas on meie missiooniks pakkuda kvaliteetset õppimiskogemust ja võimalust rahvusvahelistele üliõpilastele õppida inglise keelt isiklikel, akadeemilistel ja ametialastel eesmärkidel, kogedes samal ajal New Yorgis Ameerika kultuuri.

Seda missiooni silmas pidades on kõik tunnid ja tegevused kavandatud aitama õpilastel täielikult integreeruda NYC elavasse ingliskeelsesse kogukonda. Kombineerides eri rahvustest õpilasi hariduslikus keskkonnas, mis kutsub õpilasi intellektuaalselt välja ja ergutab, püüab Bluedata luua volitatud teadlaste kogukonna, kes suudaks meie globaliseerunud maailmas läbi lüüa .

AJALUGU

Bluedata asutati 1997. aastal eraõigusliku litsentseeritud ärikoolina.

Alates 2005. aasta veebruarist on Bluedata föderaalse seaduse kohaselt volitatud sisserändajatest üliõpilaste vastuvõtmiseks.

Alates 2011. aasta aprillist on Bluedata akrediteeritud riiklikult tunnustatud inglise keele programmi akrediteerimise komisjoni (CEA) poolt.

Täna on New Yorgi keeleõppe eestvedajana Bluedata rahvusvaheline instituut pühendunud pakkuma igale õpilasele rahuldust pakkuvat, avardavat, intellektuaalselt rõõmustavat ja kultuuriliselt tundlikku õppekogemust.

MEIE Eelis

Bluedata rahvusvaheline instituut asub mugavalt New Yorgi kesklinnas - Manhattani kesklinnas.

Ülikoolilinnale pääseb hõlpsasti transpordirajatiste kõrval, 34. tänava Penni jaama, 42. tänava sadama administratsiooni bussiterminali ja kuulsate vaatamisväärsuste nagu Times Square, Empire State Building ja Macy's kõrval. Võite minna metrooliinidega A, C, E, 1, 2 või 3 kuni 34th Street Penni jaamani või liinidega N, Q, R, W, B, D, F või M kuni 34th Street Heraldi väljakuni ja kõndida siis kool. Kui elate New Jerseys või Long Islandil, on Bluedatasse ka Path rongid või NJ Transit rongid ja bussid .

Asukohad

  • New York

    8th Avenue,500, 10018, New York

    Programmid

    Küsimused