Keystone logo
© Zixi Zhou
Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

Boston University - College of Communication

Sissejuhatus

Suhtle mõistmise nimel

Kas sa armastad filme ja televisiooni? Sotsiaalmeedia? Uudised? Jutustades lugusid? Meele muutmine – ja võib-olla ajalugu? Bostoni ülikooli kommunikatsioonikolledž (COM) on teie jaoks.

Oleme koolitanud professionaalseid suhtlejaid alates 1947. aastal, kui pakkusime maailma esimest kraadi avalike suhete erialal ning esimest magistrikraadi ja doktorikraadi. 2015. aastal tärkavate meediauuringute kraadid. Tänapäeval on meie vilistlased paljudes valdkondades kõrgeimal tasemel. Homme? Koolitame järgmise põlvkonna juhte reklaami, areneva meedia, filmi ja televisiooni, ajakirjanduse, meediateaduse ja avalike suhete vallas.

Teeme seda seetõttu, et COM-i üliõpilastel, õppejõududel ja vilistlastel on lihtne, kuid võimas usk: suhtlemine loob mõistmist nii inimeste seas kui ka kogu ühiskonnas.

Lugude jutustamise oskused karjääriedu saavutamiseks

Kui olete siin üliõpilane, saate oskused, teadmised ja võimalused muuta oma armastus suhtlemise ja jutuvestmise vastu edukaks karjääriks. Saate sügava arusaamise paljudest meediavormidest. Saate valdama kirjutamise, rääkimise, visuaalse suhtlemise ja digitaalse meedia oskused. Kõik koos vabade kunstide tugeva põhjaga lihvib teie meelt ja vabastab teie kujutlusvõime. Ja saate praktilisi, reaalseid praktilisi kogemusi väljaspool klassiruumi meie ulatuslike praktikaprogrammide ja COM-tegevuste kaudu, nagu AdLab, PRLab, PRSSA, WTBU, BUTV10, BU News Service, Hothouse Productions ja Daily Free Press.

Jah, meie õppejõud õpetavad – aga ka nemad õpetavad. Nende hulgas on enimmüüdud autoreid ja Pulitzeri võitnud ajakirjanikke. Teised on rahvusvaheliselt tunnustatud mõtlejad ja uurijad areneva meedia, tehnoloogia ja valeinformatsiooni valdkondades. Teised on kirjutanud ja lavastanud filme ja sarju igale suuremale ringhäälinguvõrgule ja HBO-le, samuti filmidele ja dokumentaalfilmidele, mida näidatakse filmifestivalidel üle maailma.

COM-i vilistlased on võitnud arvukalt auhindu, auhindu ja tsitaate Pulitzerist Emmyni Clioni. Nende hulgas on tegevjuhid, Hollywoodi režissöörid ja stsenaristid, televisiooni ja raadio staarid ning Valge Maja töötajad. Tegelikult istuvad meie lõpetajad suurte ettevõtete tipus kõigis suhtlusvaldkondades. Nende hulka kuulub Bonnie Hammer, NBCUniversali aseesimees; David Lubars, BBDO esimees/loovjuht; Nancy Dubuc, VICE tegevjuht; ja Kevin Merida, Los Angeles Timesi tegevtoimetaja. Kokku on COM-il üle 30 000 vilistlase üle maailma, kellel on kaugeleulatuvad sidemed igas suhtlusvaldkonnas ja kaugemalgi.

Meie missioon

Me loome mõistmist suhtlushariduse, praktika ja avastamise kaudu.

Valmistame õpilasi ette juhtima, kohanema ja jagama oma häält muutuvas meediamaailmas.

Loome teadmisi uuringute ja teooriate loomise kaudu.

Integreerime professionaalsed ja akadeemilised kogemused kommunikatsioonivaldkondade vahel.

Me kasvatame kultuuri, mis on rikas mitmekesisuse, kriitilise mõtlemise ja loomingulise väljenduse poolest.

Me toetame tõele, autentsusele, tõhususele ja eesmärgile rajatud suhtlust.

Mitmekesisus, võrdsus ja kaasatus

Kommunikatsiooni mitmekesisuse, võrdõiguslikkuse ja kaasamise kolledž on loodud selleks, et tõsta ja tagada kaasamiskultuur, milles kõiki meie kogukonna liikmeid väärtustatakse ja austatakse. Püüame luua kaasava ja õiglase keskkonna, mis värbab, toetab ja hoiab mitmekesist üliõpilaste, õppejõudude ja töötajate kogukonda. Tähistame oma kogukonna identiteedi, kultuuri, vaatenurga ja väljenduse mitmekesisust. Professionaalsete suhtlejatena on meil kohustus:

  1. Edendada keskkonda, mis kasvatab erinevaid jutuvestjaid,
  2. Edendada teadusuuringute ja lugude jutustamise väärtust akadeemilistes ringkondades ja erinevates professionaalse suhtluse valdkondades, mis rõhutavad mitmekesisust, võrdsust ja kaasatust;
  3. Teavitage, valgustage ja valmistage ette järgmise põlvkonna suhtlejad mitmekesises ja kaasavas maailmas arenemiseks.

Asukohad

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

Küsimused