Keystone logo
Bradley University Magistrikraad Tööstustehnika (MSIE)
Bradley University

Magistrikraad Tööstustehnika (MSIE)

Peoria, Ameerika Ühendriigid

Request duration

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Tööstustehnika magistrikraad on 30-tunnine programm, mis tugevdab teie arusaamist tööstussüsteemidest nii tootmis- kui ka teenindussektoris, sealhulgas nende äri- ja finantstavasid. Teie koolitus annab teile tööriistu organisatsioonide tegevuse parandamiseks, vähendades nende tegevuskulusid, kaotamata toodete ja teenuste kvaliteeti.

Tööstustehnika kraadiõppe üliõpilasena on teil võimalus osaleda statistika ja operatsiooniuuringute klassides koos probleemide lahendamise kvantitatiivsete meetoditega. Teil on võimalus teha uuringuid valitud valdkonnas. Need kogemused tugevdavad teie võimet lahendada süsteemiprobleeme ja teostada sõltumatuid uurimisprojekte, oskusi, mis on väärtuslikud mis tahes organisatsioonile. Teil on kraadi lõpetamiseks viis aastat, kuigi tavaliselt kulub selleks kolm või neli semestrit. Lõppkokkuvõttes olete valmis võtma vastutustundlikke positsioone tööstusettevõtete juhtimisel.

Bradley lõpetanud tööstustehnika lõpetajad võtavad tööle tootmis- ja teenindustööstused, näiteks haiglad, pangad ja konsultatsiooniorganisatsioonid. Viimastel aastatel leidsid pärast lõpetamist tööd peaaegu kõik tööstustehnika eriala lõpetanud. Nad leidsid tööd sellistel ametikohtadel nagu tarneahela analüütikud, kvaliteediinsenerid, tootmisjuhid ja süsteemianalüütikud. Nad töötavad sellistes kohtades nagu Microsoft, John Deere, Caterpillar, Accenture ja Kohler.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Tööstus- ja süsteemitehnika magister – elamu
    • Auburn, Ameerika Ühendriigid
  • Tööstus- ja süsteemitehnika magister/MBA – elamu
    • Auburn, Ameerika Ühendriigid
  • Tööstustehnika magister
    • Stade, Saksamaa