Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences on esimene ülikool maailmas, mis keskendub brändimõtlemisele. Me ühendame teaduslikud meetodid praktiliste projektide ja tugeva Euraasia fookusega. Me kujundame tuleviku uuendajaid ja probleemilahendajaid mitte ainult edastades ajakohaseid teadmisi brändingu kohta, vaid arendades ka tugevaid isiksusi.

Brändi ülikoolis õpid väikestes rühmades ja loomingulises õhkkonnas koos hoolikalt valitud rahvusvaheliste üliõpilastega, kes on sama motiveeritud ja kirglikud kui sina. Rahvusvaheliste ekspertide võrk saadab teid teie teel ja valmistab teid ette rahvusvaheliseks karjääriks.

Juhtivad brändiettevõtted ja väljakujunenud agentuurid soovivad uusi talente ja värskeid ideesid. Nad kutsuvad BU tudengeid projektide koostööks. See võimaldab teil omandatud oskusi rakendada, lahendada tegelikke probleeme ja luua karjääri jaoks väärtuslikke kontakte.

Õppimine Saksamaa kaubamärkide pealinnas Hamburgis

Hamburg on Saksamaa suuruselt teine linn ja kuulus oma avameelsuse poolest. Linnas on kõige rohkem loomemajanduse ettevõtmisi Saksamaal. Siin on kodus erksad asutajate kogukond, hästiarendatud tugisüsteem alustavatele ettevõtetele, suurematele korporatsioonidele, samuti Facebooki ja Google'i filiaalid.

Elbe jõe kaldal asuv Hamburg on üks Euroopa kauneimaid linnu , samuti oluline kultuurikeskus, kus elu on kõike muud kui igav. Economisti edetabel seab Hamburgi regulaarselt maailma elamisväärseimate linnade esikümnesse - tulge ja vaadake ise.

Asukohad

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

Küsimused