Keystone logo
Brics Aviation

Brics Aviation

Brics Aviation

Sissejuhatus

Brics Aviation on vahendusteenus. Me juhendame ja nõustame õpilasi nende koolituse ajal Poolas. Pakume selget teavet koolituse ja sellega seotud kulude kohta. Meie entusiastlik ja kirglik lennuettevõtja on meil teadmised ja kogemused. Me kasutame seda, et aidata õpilasi Poolas koolituse ajal. Näiteks tutvustame õpilasi Poola lennundusasutustele. Tutvustame neid lennundusalaste õigusaktide maailmas. Toetada ja toimida vajaduse korral teabeallikana.

118302_pexels-photo-101522.jpeg

Kõik, mida pead teadma!

Paljude pilootide jaoks on lennufirma lendamine ülim unistus - nii et kui te olete küsinud küsimuse "Kuidas ma saan kommertspiloodiks?" Elinor Evans jagab mõningaid vastuseid, et alustada teid oma karjääri teel ...

Paljude olemasolevate kõige keerukamate õhusõidukite juhtimisel üle kogu maailma on paljude jaoks unistus. Nii et mõistlikult olete küsinud küsimuse: Kuidas ma saan kommertspiloodiks?

Kommertspilootide karjääri teel peate tegema palju otsuseid - vasakul asuval töökohal ei ole "normaalset" marsruuti, on palju erinevaid koolitusreise, rahastamisvõimalusi ja karjääri teed. Käesolevas artiklis vastame vaid mõnele nendest küsimustest, mis teid parema jala kõrvale toovad.

Kuhu ma alustan?

Enne mis tahes kaubandusliku pilootkoolituse punktiirjoonele allakirjutamist peate uurima oma esimese klassi 1. meditsiini omandamist, mis on vajalik kõigile, kes soovivad treenida kaubandus- või lennuettevõtja piloodiluba.

Ärge laske end petta mõnel sellisel müüdil, nagu: "Ma ei saa olla professionaalne piloot, sest ma kannan prille." Vastupidiselt levinud arvamusele saab lennata prillide või kontaktläätsede kommertslennukeid, kui teie nägemus on korrigeeritav kuni 20/20.

ATPL-litsentsi taotlejad peavad olema vähemalt 21-aastased ja kõik arstid peavad toimuma EASA lennuameti sertifitseeritud lennundusmeditsiinikeskuses. Te võite oodata, et arstlik läbivaatus võtab aega kuni neli tundi ja uurib teie haiguse ajalugu, nägemist, üldist füüsilist kontrolli, kuulmist, südame rütmi, kopsufunktsiooni, samuti veri- ja uriinianalüüse. Rohkem teavet 1. klassi saamise kohta leiate siit.

Olge teadlik, et äriliseks pilootiks saamine on suur rahaline kohustus ja see on ka väga konkurentsivõimeline. Ostke palju erinevaid koolitusi, arvestage kõiki erinevaid marsruute ja lõpuks saage kogemusi.

Lennundusega tegelevate ettevõtete praktika võib aidata, kuid kui sa oled koolis - osalege oma kohaliku õhukoolituse korpuses või kombineeritud kadettjõududes. Kui te lähete ülikooli, kaaluge ka ülikooli lennuvälja. Kõik need kogemused aitavad teil otsustada, kas pilootkarjäär on teie jaoks sobiv, ning paneb sind heale kohale, kui sa saad pilootvalikuks ja kui konkureerite lennumeeskonna meeskonna töökohtade eest.

118303_aeroplane-aircraft-airplane-46148.jpg

Olen kuulnud pilootpuudusest - kas see on tõsi?

Jah ja ei; seal on kindlasti segatud tõendid. On tõsi, et Boeingi piloot- ja tehnikaprogramm näeb ette, et järgmise 20 aasta jooksul vajab maailma lennundussüsteem 790 000 uut ärilendude piloodi. Üks kolmandik nendest pilootidest on nõutav Aasia Vaikse ookeani piirkonnas, veel 206,00 Põhja-Ameerikas ja Euroopas 146 000 - see on palju piloteid vaja!

Samuti on tõsi, et pilootide vanusenõuete kohandamise tõttu on suur hulk pilootide kaptenit, kes lähiaastatel pensioniikka jõudma, mis on suurendanud teadlikkust vajadusest õpetada tuleviku piloode kapteni oskustega meeles.

Asukohad

  • Kijewo Królewskie

    Adriana Aviation Watorowo ‪19 86-253‬ Kijewo Królewskie, 86-253, Kijewo Królewskie

    Programmid

      Küsimused