Keystone logo
British School of Fashion MSc luksus brändi turundus
British School of Fashion

MSc luksus brändi turundus

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8400 / per year *

Ülikoolilinnakus

* UK (sh Šotimaa) ja Euroopas; £ 12600 International (väljaspool Euroopa)

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Meie Masters in Luxury Brand Marketing Programm annab üliõpilastele rikas laius teadmisi ja arusaamist turunduse konkreetselt seotud luksus marki. See sisaldab keskendudes kriitiline teadmisi luksus tarbijakäitumine, luksus branding ja turustamise side ja uurimine õiguslike aspektide branding jooksul luksus kontekstis.

See võimaldab teil arendada oma intellektuaalse võime koos kaasaegse oskusi ja tavasid vaja silma paista tööstuses. Toimub ka võimalus viia lõpule tööpraktika vabatahtliku töö, laud konsultatsiooniettevõte või isegi välismaale õppima. Õpilasi julgustatakse ka osaleda sõltumatu uurimisprojekti.

Programm võimaldab õpilastel õppida luksus turundus globaalses kontekstis samal ajal arendada suuremat teadlikkust laiemas kohustusi äri, sealhulgas vastutustundliku juhtimise. Esmane eesmärk on õpetada õpilastele kaasaegne arusaam luksus brändi turustamiseks, et rahuldada järjest muutuvas vajadustele luksus brändi tööstuses. Selle saavutamiseks, ülikool on üles ehitatud rikkalikult teadmisi luksuskaupade sektorist läbi meie eristada erinevaid akadeemilist ja au professorid, kes on kõik praegused juhid tööstuses.

Lõpetajad on varustatud oma erialaseid teadmisi, analüütilised ja isiklikke oskusi, võib oodata, et oleks hästi paigutatud käsu ametikohtadel jooksul järjest konkurentsivõimelisemaks, digitaalselt suunatud globaalse luksus brändi sektoris.

Moodul info

Meie väljakujunenud sidemed tööstuse koos tänapäevase mõtteviisi ja uuringud on kujundanud programmi struktuur, mis koosneb 6 moodulid, pluss väitekirja.

Strateegiline turundus luksuskaupade
Uurib, kuidas varade luksus ettevõte saab kasutada, et luua ja pakkuda lisaväärtust sidusrühmade, eelkõige kliente ja sidusrühmi. Õpilased on varustatud võimaluse arendada juhtimis ülevaate turunduse suhtleb teiste funktsionaalsete valdkondade luksusäris.

Õiguslikud aspektid Brand Management
Keskendub ja konteksti niši aspekte õiguse nii, et see oleks kättesaadav neile ilma eelneva õigusliku uuringu intellektuaalomandi seaduse või regulatsiooniga. See annab aluse kriitiline, analüütiline ja õiguslikult loova mõtlemise uurides õiguslikke küsimusi, mis on seotud kaubamärke, domeeninimesid passing off, tööstusdisainilahenduse õigusi, patentide, autoriõiguse ja seotud küsimusi reklaamimise standarditele.

Arendamine Isiklik ja ametialane pädevus
Võimaldab õpilastel selgitada, mõista, arendada ja väljendada oma võti isikliku võimeid seoses nende tulevase karjääri püüdlusi. Üliõpilastele antakse võimalus läbida tööstus paigutuse, vabatahtlike, välismaal õppimise või osaleda laud konsultatsiooniettevõte, et olla paremini valmis oma isiklikku ja tööalast elu.

Tarbija juhitud Säästev Marketing
Eesmärk on anda põhjalik ja kriitiline arusaam tarbijate juhitud säästva turundus tavasid. Õpilased on kasutusele mõiste kliendi ülevaate ja selle rolli turustamise otsuste tegemisel. Moodul hindab psühholoogilist, sotsiaalset ja majanduslikku juured distsipliini tarbijakäitumise ja käsitleb neid tänapäeva tarbijad.

Global Branding ja Integreeritud turunduskommunikatsioon
Annab üliõpilastele kriitiline arusaam branding teooria kontrollimise kaudu võti teoreetiline raamistik olulised brändi identiteet, isiksus, brändi suhted ja brändi kultuur. Erinevates sektorites, sealhulgas mood, luksus, reisimine ja meelelahutus uuritakse, pakkudes samas õpilastele arusaamine turustamise teatise segu.

Research Project: Disain ja meetodid
Tutvustab õpilastele teadustöö lähenemist ja aja juhtimise oskused olulised nende uurimisprojekti. Moodul annab olulisi teadmisi teadustöö kavandamise üle valdkondades ning võtab kriitilise perspektiivi võrdlemisel ja vastandamisel alternatiivsete uuringute mudelid.

Väitekiri
Lõplik element programm on väitekirja, mis pakub võimaluse kavandada ja läbi tükk algupäraseid teadusuuringuid valikulise ala Luxury Brand Marketing.

Minimaalne Riiki sisenemise nõuded

Kõik sisenemise nõuded, mida siin esindavad nõudeid sisenemise programm, mis on tavaliselt otsitakse. Sisseastujale Team võib hinnata täiendavaid tõendeid hinnata oma sobivust aga sõltuvalt oma täieliku akadeemilise / tööhõive taustal.

Tüüpilised Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannias Autasud kraadi 2: 2 (või samaväärne

Inglise keel

Academic IELTS skoor 6,0 (või samaväärne) ilma element alla 5,5.

Muud akadeemilise ja kutsekvalifikatsiooni

Iga taotluse GCU peetakse individuaalselt. Kui sul ei ole tüüpiline akadeemilise sisseastumiskatsetel, kuid suudab tõestada, töökogemus ja / või krediiti tunnustatud kutseorganisatsioonide, siis võib olla õigus siseneda selle kursuse läbi ülikooli Tunnustamine eelnevate õpingute kava.

INTO rada

Kui te ei kvalifitseeru otseselt sissetoomise kohta Glasgow Caledonian University pakub Graduate Diploma Program.

See kursus pakub marsruudi Glasgow Caledonian University kaudu suurepärane õpetamise ja õppimise kogemus asub selleks ehitatud õppepinnad. Edukat lõpetamist Graduate Diploma Program INTO Glasgow Caledonian University nõutud standardite annab garanteeritud progresseerumist sellele kraadi.

Enne Istungitevahelisel inglise

Rahvusvahelistele üliõpilastele, kes ei vasta minimaalse inglise keele oskuse nõuded, pakume Enne Istungitevahelisel inglise keele kursused, mis aitavad teil parandada oma inglise keele oskust.

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MSc brändi- ja turundusjuhtimises
    • Berlin, Saksamaa
  • MSc ruumi ja kaubamärgi identiteedi alal (kaugõpe)
    • Online Cyprus
  • Magister kaubamärgi ja pakendikujunduse alal
    • Barcelona, Hispaania