Keystone logo
Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Sissejuhatus

Bostoni ülikooli kommunikatsioonikolledžis ( BU COM ) omandate jutuvestmisoskuse, et kujundada maailma vestlusi. Võite õppida, kuidas dokumentaalfilmi luua või interaktiivset veebisaiti kodeerida. Teata värsketest uudistest või arendage avalike suhete kampaaniat. Kujundage reklaam või kirjutage stsenaarium. Või võiksite uurida, kuidas jutustatakse, süüvides tekkivat meediat juhtivatesse jõududesse, mis mõjutavad meie mõtlemist ja käitumist.

Sõltumata teie fookusest, juhendab teid meie maailmatasemel õppejõud - kohutavad õpetajad, kes tegutsevad oma valdkonnas. Nende hulgas: auhinnatud ajakirjanikud, agentuuride juhid ja võrguteenuste direktorid.

Ainult suhtlemisoskusest muidugi ei piisa. Suhtlemise kvaliteet peab olema kõrge ja see nõuab sügavamaid teadmisi. Seetõttu saate ka Bostoni ülikooli juhtivatelt ekspertidelt värskeid teadmisi hankida ja arendada rikkamat arusaama erinevatest õppeainetest. Maineka Ameerika ülikoolide assotsiatsiooni akrediteeritud Bostoni ülikool on harinud üliõpilasi enam kui 150 aastat.

Ükskõik milline kommunikatsioonivaldkond teid huvitab, pakub Bostoni ülikooli kommunikatsioonikolledž võimalusi, professoreid, võrgustikku ja keskkonda oma karjäärialgade saavutamiseks.

Kolledžina, mis pakub kõige dünaamilisemaid ja innovaatilisemaid juhte kõigis, alates meelelahutusest kuni reklaami ja ajakirjanduseni, oleme oma rolli üle väga uhked ja mängime jätkuvalt suhtlusmaailma kujundamisel.

Asukohad

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    Küsimused