Keystone logo
Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Sissejuhatus

Wheelocki kolledž on ametlikult ühendatud Bostoni ülikooliga. Selle ühinemise oluliseks aspektiks oli Bostoni ülikooli Wheelocki haridus- ja inimarengukolledži loomine, Bostoni ülikooli uus kolledž, mis ühendab endise Wheelocki kolledži ja Bostoni ülikooli hariduskooli paljusid ressursse ja programme.

BU Wheelockina püüame end kehtestada oma eakaaslaste seas juhtiva hariduskoolina. Teeme seda, toetades oma üliõpilaste akadeemilist kvaliteeti ja edukust, ehitades teaduskonna, mille teadus-, õpetamis- ja kliinilised teadmised on võrreldamatud, ning luues sisuka partnerluse kogukondade ja organisatsioonidega, kes soovivad teenida igas vanuses õppijaid ja taustaga.

Kogu selle protsessi vältel ja kõigi oma jõupingutuste põhjal toetume Wheelocki kolledži asutaja Lucy Wheelocki ajaloolisele pärandile ja BU hariduskooli kasvavale mainele.

Kõik meie programmid sukelduvad igale erialale või valdkonnale ainuomastele eriteadmistele ja varustavad teid suureks koolitajaks saamiseks vajalike ametioskustega. Võtame selle sammu edasi, toetades ja juhendades kogu teie valdkonna kogemusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil linna- ja äärelinna klassiruumides.

Asukohad

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    Küsimused