Keystone logo
Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Kunstide ja teaduste kolledži rikkalik traditsioon on Bucknelli vabade kunstide õppekava keskmes. Astronoomiast, kunstiajaloost ja neuroteadustest majanduse, Ida-Aasia uuringute ja muusikani uurivad meie õpilased oma kirgi ja avastavad uusi huvisid, kui nad saavad keerulises maailmas erinevaid vaatenurki. Nad valivad kümnete erialade ja sadade kunsti- ja humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ning loodusteaduste ja matemaatika kursuste seast.

Meie professorid on kirglikud oma erialade vastu ja soovivad aidata üliõpilastel süveneda ja luua põnevaid intellektuaalseid sidemeid. Meie lõpetajad on varustatud kriitilise mõtlemise, suhtlemis- ja kultuuridevaheliste oskustega, mida tööandjad soovivad. Sama oluline on see, et nad saavad eluks ajaks tugeva aluse uudishimust, uurimisest ja isiklikust eneseteostusest, kui nad valmistuvad välja minema ja maailma paremaks muutma.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Lewisburg

    Dent Drive,One, 17837, Lewisburg

    Programmid

      Küsimused