Keystone logo
Bunkyo Universit

Bunkyo Universit

Bunkyo Universit

Sissejuhatus

Bunkyo ülikooli sihtasutus on akadeemiline rühm, millel on neli ülikoolilinnakut. Peakorter asub Hatanodai ülikoolilinnakus Tokyo Shigagawa palatis. Ülikooli juurde kuulub ka kolm kooli - lasteaed, gümnaasium ja vanem gümnaasium. Sealhulgas õpilaste registreerimine lasteaias käib neis koolides 1400 õpilast.

Saitama prefektuuris Koshigaya linnas asuv Koshigaya ülikoolilinnak koosneb haridusteaduskonnast, humanitaarteaduskonnast, keele- ja kirjandusteaduskonnast, humanitaarteaduste kõrgkoolist (magistri- ja doktoriõppekava), keeleteaduskonnast ja kultuur (magistri- ja doktoriõpe), hariduskõrgkool, kraadiõppe erikursus ja välistudengite osakond. 5000 õpilast on registreeritud Koshigaya ülikoolilinnakusse.

Kanagawa prefektuuris Chigasaki linnas asuvas Shonani ülikoolilinnas on registreeritud 1700 õpilast. Ülikoolilinnak koosneb info- ja kommunikatsiooniteaduskonnast, tervise- ja toitumisteaduskonnast, info- ja kommunikatsioonikõrgkoolist (magistriprogramm). Praegu on Tokyo Adachi palatis Tokyo Adachi ülikoolilinnas registreeritud 1900 üliõpilast. Ülikoolilinnakus asuvad meie rahvusvaheliste õpingute teaduskond, ärijuhtimise teaduskond ja rahvusvaheliste uuringute magistrikool (magistriõppe programm) ning ülikooli sekretariaadi osakond.

Asukohad

  • Bunkyo City

    Bunkyo City, Jaapan

    Küsimused